sutisana pa Omniva pakomatiem - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

sutisana pa Omniva pakomatiem

Ludzu palidziet, esmu jau ieprieks sutijusi pacinas pa Rigu, izmantojot Omniva pakalpojumus. Soreiz pacina ir janosuta uz Adaziem, pakomats piedava 4 regionus un Rigu. Adazus nevaru atrast ne pie Rigas, nedz ari Vidzeme.

Atnacu majas paskatijos Omnivas pakomatu atrasanas vietas un Adazi ir taja saraksta, bet kapec es tos nevaru izveleties.

Vai es daru ko nepareizi?

17 Ответы

Es atkal Jūrmalu neatradu nevienā reģionā :( Un pie pakomāta man kaut kā  ir ērtāk, nekā vēl maksāt caur I-banku...

> d_skapis

Es atkal Jūrmalu neatradu nevienā reģionā :( Un pie pakomāta man kaut kā  ir ērtāk, nekā vēl maksāt caur I-banku...

Es vakar spontani izlemu aizbraukt lidz Rimi un ievietot pavinu tur blakus esosaja pakomata un tapec ari neizpetiju citas iespejas. Majas tikai saku lasit, ja ir iespejams caur internetbanku visu izdarit.

Uzskatu, ka kaut kas viniem isti nebija lidz galam nostradats. Tada zina ar pasta staciju problemu nav.

Jā, tas gan! Ar Pasta staciju nav bijis tādu problem :)

Jā, tas gan! Ar Pasta staciju nav bijis tādu problem :)

sodien omniva neizdeva uzlimi ko uzlimet,aizsutiju Bez,vai adresats sanems sutijumu?uz pacinas bija adrese ar roku rakstita.

> Dress VIP

sodien omniva neizdeva uzlimi ko uzlimet,aizsutiju Bez,vai adresats sanems sutijumu?uz pacinas bija adrese ar roku rakstita.

Man nekad ar to nav bijušas problēmas,jo pasta stacija,piemēram,vispār nedrukā uzlīmes,bet paciņas zina,kur sūtīt.To visu Tu ievadi jau pakomātā,informācija saglabājas. 

> d_skapis

Nopietni? Šis man liekās dīvaini, tie pakomāti taču pārsvarā ir drausmīgās vietās :D

Tiešām labāk patīk uzkavēties caurvējainās, aizdomīgu tipiņu apsēstās vietās nekā mājās uz dīvāna visu sakārtot? Pie tam kā reģistrētam lietotājam Omniva.lv atcerās tavus rekvizītus - nav katru reizi jāraksta pa jaunu. Un var vienuviet ērti apskatīt visus sūtījumus un to statusu.

11 - 17 с 17