MAC atsauksmes. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

MAC atsauksmes.

Sveikas!   Meklēju tonālo krēmu un šoreiz mana izvēle, šķiet, "kritīs" uz  MAC. Tās, kuras lietojušas, kādas ir Jūsu atsauksmes par MAC Studio Fix Fluid SPF 15?

8 Ответы

Foršs. Maskē labi. Noturība stipri virs vidējā. Ja vien  netraucē, ka sastāvā silikons. Un smarža ne īpaši. Pati gan priekšroku dodu citiem.

> Adhara

Foršs. Maskē labi. Noturība stipri virs vidējā. Ja vien  netraucē, ka sastāvā silikons. Un smarža ne īpaši. Pati gan priekšroku dodu citiem.

Kurš šķiet labāks/vislabākais? :) Āda nav problemātiska, bet taukaina T zona. 

Ikdienai ir divi - armani maestro un make up for ever, tas, kurš uz eļļas bāzes fond de teintfluide tenseur. Supernoturībai un nomaskēšanai lietoju no make up forcever to, kurš ir visnoturīgākais. Tagad uz sitiena nosaukumu tam  nepateikšu.

> Adhara

Ikdienai ir divi - armani maestro un make up for ever, tas, kurš uz eļļas bāzes fond de teintfluide tenseur. Supernoturībai un nomaskēšanai lietoju no make up forcever to, kurš ir visnoturīgākais. Tagad uz sitiena nosaukumu tam  nepateikšu.

paldies, būs jāpapēta!

Man tieši šis ir, pirmās pāris reizes likās super, pēc tam vairs ne tik ļoti, jo man pasausa seja, tādai neder.

Vismaz sajūta ir, ka ir sausinošs un tikko kā sausāka āda nav patīkami uzklāt.

Atcerējos - mat velvet......vai arī kas ļoti līdzīgs nosaukumā.

Tad nu tā, izmēģināju Mac studio fix fluid tonālo un varu teikt, ka man nepatīk. Pārāk "smags" manai ādai. Un smarža nepatīkama. Atradu ko krietni lētāku un lieliskāku nākamajā dienā. 

Es šobrīd lūkojos uz Maybelline FIT me,  saņēmu drogās paraudziņu,  iepatikās ļoti :) 

1 - 8 с 8