pildspalvas traipi - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

pildspalvas traipi

sveikas pirmajaa adventee,

sanjeemu baltu jaku ar pildspalvas shviikaam ,protams,paardeveeja neko par to neteica pie pirkshanas.Vai ir iespeejams kaut kaa zilas tintes shviikas dabuut nost???tikko meegjinaaju paberzt r pulveri un birstiiti,nekaa...

8 Ответы

Man bija tapat ar baltu halatu.  Es nonemu nost ar Ariel kas domats traipiem ( zalaja pudelite). Un vel labi palidz Belizna, tas ir hlors veikala Beta  maksa ap 0.70 centiem. Man palidzeja.

Ar balinātāju mēgināji? Es tā visas drēbes noņēmu no tintes mazā bieži vien palagus sazieķē drēbes. Pat tapetes bij nošvīkājusi pus sienas:D man tas ļoti palīdzēja.

protams atkarīgs kàds audums.

Исправлено 29.11.2015 12:16

meegjinaaju tikai ar parastu pulveri un birstiiti paberzt,audums taads kaa maiga aada,bail stipri berzt... :(

tikko jau tik sanjeemu,negribaas izmest,muguraa bij plaanots vilkt :(

> zaiza

meegjinaaju tikai ar parastu pulveri un birstiiti paberzt,audums taads kaa maiga aada,bail stipri berzt... :(

tikko jau tik sanjeemu,negribaas izmest,muguraa bij plaanots vilkt :(

Labots: šodien, 12:16

Aaa tad cita lieta. Ar balinàtāju nevar jokot uz tāda auduma lietām neesmu mēginājusi.:/ 

Uz švīkas uzpūt matu laku (nežēlojot). Paturi kādas 5cas min un tad liec automāťā. Es tā visus iztīru :)

Kā ar etiķskābi? Parasti visu notīra. Vai nagu lakas noņēmēju? Vienīgi jāuzmanās, ka tās švīkas nekļūst par izplūdušiem pleķiem.

Veiksmi!

var mēģināt ar medicīnisko spirtu,man ir izdevies iztīrīt no žaketes,tik gan ja naw mājās,apriekā nedos bez receptes :)

paldies,meeginaashu.

1 - 8 с 8