Aliexpress.com zīdaiņiem - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Aliexpress.com zīdaiņiem

Sveikas! velos uzzinat pieredzi tam kuras sutijusas aliexpresaa saviem mazajiem apgerbu, apavus , kadas lietinas. Doma savam gaidamajam mazulitim sutit drebites , sakot ar dzimsanu un uz augsu,bet isti netieku gudra ar izmeriem. varbut kada kura sutijusi varetu palidzet? varbut ir sutitas pudelites, knupisi?

9 Ответы

Pudelites un knupisus labak nee...vismaz es nesutitu.un ari ar drebem neiesaku steigties un sutit jo tu nezini,cik liels bernins bus tev 4m...plus reizem gaidisi savu bandroliti pat pusotru  menesi.

Es sutiju drebites mazulitei, kvalitate laba. Nemu pa vienu izmeru lielaku, jaundzimusajam nemu izmeru no 3 men , dereja labi. Sutiju gan rapulisus , gan kombenzonu un cepures. Sutiju  ari mikstas cibinas, meriju ar cm , ari dereja.  Pudeles sutiju no ebay .com  no anglijas ( tomme tippee) sanaca letak neka pie mums.

Esmu sūtījusi drēbītes, vienmēr izlasu aprakstā minētos mērus un pēc tā arī orientējos, ja mēri nav norādīti, labāk nesūtīt pie konkrētā pārdevēja. Ar apaviem arī tas pats , jo sīkāks apraksts, jo, manuprāt, labāk un precīzāk var zināt, kāda būs prece. Tikai rēķinies, ka preci piegādā sākot ar 2-3 nedēļām līdz par 2 vai vairāk mēnešiem, kaut gan parasti tas ir 1 mēnesis. 

Ja gribi pirkt pirmās drēbītes vel nedzimušajam bēbītim, tad ar izmēriem būs grūtāk, drīzāk laimes spēle, jo citur tie izmēri ir norādīti mazajiem ķīniešu bērniem, citur Eiropas. Es pirmos komplektiņu iegādājos LV veikalos, pēc tam atsevišķas smukumlietas sākot ar 5 mēn. sūtīju tur.

Pudelītes un knupīšus es arī ieteiktu iegādāties vietējos veikalos, drošāk. 

Ja vajag kādas konkrētas lietas palīdzēt izvērtēt, uzrakstiet. :) 

> Maira

Esmu sūtījusi drēbītes, vienmēr izlasu aprakstā minētos mērus un pēc tā arī orientējos, ja mēri nav norādīti, labāk nesūtīt pie konkrētā pārdevēja. Ar apaviem arī tas pats , jo sīkāks apraksts, jo, manuprāt, labāk un precīzāk var zināt, kāda būs prece. Tikai rēķinies, ka preci piegādā sākot ar 2-3 nedēļām līdz par 2 vai vairāk mēnešiem, kaut gan parasti tas ir 1 mēnesis. 

Ja gribi pirkt pirmās drēbītes vel nedzimušajam bēbītim, tad ar izmēriem būs grūtāk, drīzāk laimes spēle, jo citur tie izmēri ir norādīti mazajiem ķīniešu bērniem, citur Eiropas. Es pirmos komplektiņu iegādājos LV veikalos, pēc tam atsevišķas smukumlietas sākot ar 5 mēn. sūtīju tur.

Pudelītes un knupīšus es arī ieteiktu iegādāties vietējos veikalos, drošāk. 

Ja vajag kādas konkrētas lietas palīdzēt izvērtēt, uzrakstiet. :) 

Paldies par atbildi. 

Laikam jau ta ari bus jadara, japerk pirmas tepat lv.nu ja, jaskatas no 3men.vecuma uz augsu. 

intresanti zinat, ka ar gultasvelu un kadam mantinam (grabulisiem, muzikas statiiviem) ?

tieshi taadiem maziem tur ir labaakaa izveele,iipashi meiteniiteem,taadas ciku caas var atrast,maziem jau taapat jaanjem lielaaks izmeers,aatri izaug taa,ka , kaadreiz biezhi pirku taas legingbikses ar ziimeejumiem uz dupsha pa kapeikaam,te uz vietas,taadas tirgo ar 3x uzcenojumu.

Pirmās drēbītes iesaku pirkt minikid.lv. kvalitāte normāla. Bērniņam ērti un maciņš necieš pārlieku. Pirmos kostīmiņus tur nopirkuv4 komplektus par kopā apmēram 40€.

> janlux

Pirmās drēbītes iesaku pirkt minikid.lv. kvalitāte normāla. Bērniņam ērti un maciņš necieš pārlieku. Pirmos kostīmiņus tur nopirkuv4 komplektus par kopā apmēram 40€.

tad jau labaak pasham pasuutiit no Anglijas,piemeeram,minikid taapat pats nerazho,bet paardod ar uzcenojumu to,ko iepircis.

> zaiza

> janlux

tad jau labaak pasham pasuutiit no Anglijas,piemeeram,minikid taapat pats nerazho,bet paardod ar uzcenojumu to,ko iepircis.

Tiesi ta. Ja nepatik ali tad labak no anglijas pasutit, pat ar visu piegadi sanak letak. Bet pirk seit Latvija sanak dargi.

Es tur pirktu, sākot ar kādu gada vecumu. Nu pusgadu. Tas nav veikals, bet tirgošanas placiis, kvalitāte var būt visāda, pārdevēji tur ir daudz un dažādi, arī bērnam kaitīgas krāsas/auduma apstrādi var dabūt par savu naudu. Ja tik ļoti gribās tieši elektroniski pasūtīt, es izvēlētētos Anglijas un Vācijas veikalus - Ernstings, Tesco, C&A utt. Ātrāk atnāks un nav riska uzrauties uz nodokļiem, kvalitāte ir dažāda, bet vismaz dzīvei bīstams neatnāks, kas ķīniešiem var būt katrā otrajā mantā.

1 - 9 с 9