negodiga pardeveja,, - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

negodiga pardeveja,,

Sveicinatas damas,,gan jau gadijies kadai ka samaksa naudinu,un pardeveja nesuta preci un ignore vestules,kaut gan pati sez online,,ka jus rikojaties sada situacija??

13 Ответы

Aizbraucam ciemos un iedodam pa muti no visas sirds.

Nē, nopietni, man nav variantu, kaa vēl ar to cīnīties, jo no policijas vairs nebaidaas. Rakstiet, bombardējiet....

Esmu ar saskarusies ar sadu lietu, summa bij zem 5euro...... nu ko lai saka naudu nesanemu, un nopirkto preci pardeveja turpinaja tirgot talaak. Sadas pardevejas bojaa atverskapi.lv.

Šāda pārdevēja visdrīzāk visas vēstules ignorēs, arī brīdinājumu par policiju. Un patiešām - ja zini, kur - tad labāk apciemo ;) 

Ieliec koordinātes par krāpnieci, lai arī citas meitenes neuzķeras :)

1. Vajag rakstīt ŠAJĀ sadaļā;

2. Netaisīt atsevišķu foruma tēmu, lai to apspriestu;

3. Vēlams tomēr satikties klātienē;

4. Pat meitene ar ļoti labām atsauksmēm ir krāpniece - atsauksmes ir nekam nederīgas;

5. Maiņa un sūtīšana ar stacijām ir visai riskants pasākums - pakas var pazust, kā arī citas problēmas. Var neatsūtīt viena vai otra puse preci un t.t;

6. Var rakstīt iesniegumu. Neatkarīgi ne no kā tas tomēr būtu jāpieņem - tas ir pierādījies, ka tieši šāda rīcība liek krāpniecei kaut nedaudz laboties;

7. Negodīgo pircēju / pārdevēju saraksts savā ziņā nav īsti šķērslis - krāpniecēm būs gluži vienalga, vai viņas tur ir, vai nav;

8. DII ieteikums ir vērā ņemams. :) Dažreiz liekas, ka tādā ceļā var kaut ko jēdzīgu panākt. (Bez jokiem, šoreiz)

Ieraksti manaa tēmaa vaardu, uzvaardu un pilsētu, pievienošu sarakstam par brīdinaajumu citaam

> Dii

Ieraksti manaa tēmaa vaardu, uzvaardu un pilsētu, pievienošu sarakstam par brīdinaajumu citaam

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=29373 prettygirl,tulin apskatisu vardu uzvardu,uz kuru sutiju naudinu,,,3vestules stav nelasitas,kaut gan pati sedejusi 17,55online

> Dii

Ilze Kundzina,,,

> Diāna Andrejeva

> Dii

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=29373 prettygirl,tulin apskatisu vardu uzvardu,uz kuru sutiju naudinu,,,3vestules stav nelasitas,kaut gan pati sedejusi 17,55online

Cik ilgs laiks pagaajis? Vnk man bija taa, ka meitene ir online, bet manas vēstules staav nelasītas. Es arī saskumu, bet beigaas meitene atbildēja, ka no telefona never vēstules vaļaa, taa kaa mazums.

> Scheisse

Šāda pārdevēja visdrīzāk visas vēstules ignorēs, arī brīdinājumu par policiju. Un patiešām - ja zini, kur - tad labāk apciemo ;) 

Ieliec koordinātes par krāpnieci, lai arī citas meitenes neuzķeras :)

Un ko dos šaada apciemošana? Cilvēks visdrīzaak nemaz durvis nevērs vaļaa.

> Lauritta

> Diāna Andrejeva

> Dii

Cik ilgs laiks pagaajis? Vnk man bija taa, ka meitene ir online, bet manas vēstules staav nelasītas. Es arī saskumu, bet beigaas meitene atbildēja, ka no telefona never vēstules vaļaa, taa kaa mazums.

pedejo reiz man atbildeja 26 novembri,,,a preci gaidu toc jau vairak par nedelu

1 - 10 с 13