iesakiet smarzhas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

iesakiet smarzhas

sveikas,

esmu paikusi bez smarzhaam...

kaadreiz ilgu laiku lietoju Dior- hypnotic poison vai midnight poison,bet nu esmu jaunu smarzhu mekleejumos:

smarzhaam jaabuut saldaam,bet izteikti saldi saldaam,auglju svaigums/saldums shkjebina ,tieshi shaadi iegraabos Escadaa,kameer ejot cauri Stockmanim,puutu,likaas ,ka baigi ok,kad iegaadaajos- bee,saldaa smarzha ir ar auglju pieskanju,kas nepatiik....

feini buutu links/bilde un aptuvenaa cena,ja varat ko ieteikt.

p.s luudzu nerakstiet personiigi ar piedaavaajumu nopirkt.

27 Ответы

nepirkshu no sheit skapii ;) taapeec jau rakstiiju,lai privaati nepiedaavaa,gribu aiziet pati uz veikalu un paaris reizes izmeegjinaat aromaatu uzpuushot,pastaigaajot...

Stipri līdzīga minētajam Dioram ir Christina Aguilera by Nigh Drogās starp citu ir šīs smaržas Smaidīgs

varu piedavat pasutit smarzas letak ka veikalos. 

bet par temu - neesmu ipasi saldo smarzu fans, bet VS smarzas ir saldas, veikala ari prada candy ir testetas, tas bija saldas,cik atceros. 

> Rita

> clothes (tiekos tikai Rīgas centrā)

> Rita

https://www.google.lv/search?q=miss+ulric+de+varens&client=ms-alps-k01q_h-lv&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjnk9n9lr_JAhUBoSwKHSmOAGQQ_AUIBygB&biw=360&bih=559#imgrc=R8sx93xohwOMVM%3A

Šādas lietoju Vācijā, nebija dārgi, pirku kopā ar dezīti dāvanu komplektā ap 20 eiro. Vājprātā saldas, galīgi nav priekš manis. Bet man visām smaržām jautājums- kāpēc no pudelītes nāk nost uzraksti? Tas nav nekas neparasts? Gan Ulric de Varens nonāca nost burtiņi, gan avon pirktās smaržas ieliku somiņā- rīvējas nost uzraksts.:/

Man nekad nav nākuši nost uzraksti, pat tām, kas somiņā ...

Runā, ka nāk nost pakaļdarinājumiem, bet tad tā būtu nopietna apsūdzība Vācijas veikaliem un avon. 

cik es esmu ieverojusi,jo letakas smrzas,jo atrak burtnini nonak nost(nesaku,ka tas ta ir visam). Ar avon smarzas ir ,kad nak nost,nezinu gan vai visam ir bijusi loti maz produkti no viniem.

Vai Prada Candy tādas nevarētu būt? Vājprātīgi saldas, izņemot to neko citu nejūt. Iepakojums stāv un nezinu ko darīt ar tādām.

> Kristīne

Vai Prada Candy tādas nevarētu būt? Vājprātīgi saldas, izņemot to neko citu nejūt. Iepakojums stāv un nezinu ko darīt ar tādām.

Pareizi! Mēģināju atcerēties, kuras no smaržām, kas man ir bijušas ir "tīri" saldās! Un, jā, Prada Candy bija trešās...šīs noteikti ir bez augļu salduma. Tīrs cukurs. Karamele. Man likās par garlaicīgu, bet aprakstam, ko meklējat atbilst.

Lancome jaunais aromaats "La vie est belle" un jaunaas Jimmy Choo bruunaa kastiitee, ir ieksh GC, Kaa arii veel izteikti saldas ir Carolina Herrera VIP

21 - 27 с 27