Oriģinālas smaržas LV internetā - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Oriģinālas smaržas LV internetā

Sveiki daamas!

Meklēju labu vietu, kur latviešu (vai arī nelatviešu, ja sūtīšana nav daarga) interneta portaalos varētu iegaadaaties ORIĢINAALAS smaržas un kosmētiku par sapraatīgaam cenaam, proti lētaak nekaa mūsu reaalajaa laiktelpaa. 

P.S. 220.lv lūgums neieteikt, jo ir gadījies iegraabiens, kad atnaaca pustukša pudelīte ar kaadu oriģinaalajam aromaatam neatbilstošu šļuru. 

Paldies un jauku vakaru!

19 Ответы

Perfekts veikals www.magicdeals.lv, cenas super :) Es reizēm taa paskatos, ka šeit meičas tirgo daudz, daudz daargaak nekaa madžikaa :) Vēl varu ieteikt parfum24.lv un parfimers.lv, tikai jaaņem vēraa, ka viņu maajas lapa tiek apdeitota reti, taapēc nevar būt drošs, ka gribētaa manta tiešaam ir uz vietas. 

Labprāt arī pievienotos jautājumam. Jo esmu sūtiju no serenity.lv, parfum24.lv,parfimers.lv .  Vienmēr iegrābos,jo smaržas  nav noturīgas salīdzinot ar Kolonnu vai Douglas. Tāpēc šodien nopirku smaržas Douglasā,bet negribās katru reizi pārmaksāt.

es varu piedavat pasutit gan testerus (1:1 izskatas un smarzo , tikai nav iepakojums) un ari orginalos(ka no veikala plaukta). 

p.s. es esmu kadrei sutijusi no 220.lv (nu jau laiku atpakal), protams tas nebija kads brends, ko sutiju, bet gan vairak parastas smarzas, smarzoja 1:1 un izkatijas ari - nezinu vai nu man noveicas vai ari tas nav fake. 

Esmu veiksmīgi iepirkusies www.parfimers.lv. Tur dabūju tādas smaržas, kas citur vairs nebija nopērkamas! Attieksme laipna un pretimnākoša! Biju aizbraukusi uz viņu veikalu pakaļ smaržām un iedeva dāvaniņā jaukas provītes smaržiņas!:) iesaku pamēģināt! P.S. Smaržas viņiem orģinālās!

Исправлено 04.12.2015 21:20

Manuprāt magicdeals.lv arī pārdod pakaļdarinājumus. Jo pāris gadus atpakaļ arī pasūtiju vienas un nebija noturīgas.

> NATALI_88

Manuprāt magicdeals.lv arī pārdod pakaļdarinājumus. Jo pāris gadus atpakaļ arī pasūtiju vienas un nebija noturīgas.

Labots: šodien, 21:20

neesmu nekad sutijusi, bet ir tacu dazadi veidi smarzam un ari daudz izsaka gads. biezi vien vecakas smarzas ir noturigakas neka jaunaka izlaiduma.

> NATALI_88

Labots: šodien, 21:20

Jaapiekrīt Reitai :) Pamēģiniet nopirkt smaržas ASV/Francijaa un taas pašas šeit Douglas, ticiet man - kaa diena pret nakti :))

Esmu daudz un dažādas sūtījusi 220.lv un NE reizi neesmu iegrābusies-kvalitāte tāda pati,kā smaržām,kas pirktas ārpus LV robežām...jā,varbūt arī man ir paveicies :). Ko es nevarētu teikt par Stokmanu un Douglas. Stokmanā esmu kasījusies par naudas atgriezšanu un no Douglasa stāv 2vas pudelītes ar kurām var smaržināt telpas :).

Ir feiks vai nav taču viegli ir noteikt pēc koda.

Otrkārt- katra smarža ir savādāka,virzieni citi un ir ļoooti dārgas un īstas smaržas ar pavisam švaku noturību

Treškāer ,lielu lomu spēlē ādas ķīmija. Uz vienas mega noturīgas,uz otras vienbpliks ūdentiņš. 

Svaigās,puķainās,fružierīgās vnm būs ar mazāku noturību kā austrumnieciskās,šipri,aldehīdās.

Par Douglasu - arī tur mēdz sastapt feikus...diemžēl

Aprakstus un noturības vērtējumus var palasīt spec.forumos

Vēl lomu spēlē ir vai nav pilnīgi nekāda šleife,cik gara,īsa tā ir

Magicdeals.lv

Parfum24.lv

Serenity.lv

Tie ir veikali,kuros es esmu pirkusi

Vai kads ir sutijis smarzas parfimers.lv un smarzas24.lv ka ar kvalitati un ka bija ar piegadi pakomatos?

1 - 10 с 19