pasts. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

pasts.

Meitenes  esat pedējà nedēļà sūtījušas pa pastu nav noslogots?

ceturtdien nopirku facebookaa preci. Teica izsūtīja tajā pašā dienā, rit būs jau nedēļa. Var būt ka tik ilgi nāk?....  pašai nekad tik ilgi nav bijis.Vīrs saka apčakarēja mani. Pirmdien pati sūtīju paciņu pašā vakarā šodien jau klāt.

čeku prasīju 3x tā arī neatsūtīja:/

28 Ответы

es patreiz,dreboshaam kaajaam,gaidu preci no ebay...soliitais peedeejasi piegaades datums bij shodien...

> zaiza

es patreiz,dreboshaam kaajaam,gaidu preci no ebay...soliitais peedeejasi piegaades datums bij shodien...

No ebay... naudu mierigi var dabut... uzsac striidu dabūsi pilnu summu atpakaļ, un vēl pēc laika atnāks prece. Es tā biju dabūjusi pat 30 eur un ādas jaku saņemu:D

> Love fashion*

> zaiza

No ebay... naudu mierigi var dabut... uzsac striidu dabūsi pilnu summu atpakaļ, un vēl pēc laika atnāks prece. Es tā biju dabūjusi pat 30 eur un ādas jaku saņemu:D

nu jaa,bet man taa prece ljoti ''deg'' ....

Man vakar no riita izsuutiija pacinu un soriit jau saneemu:).Pa pastu.

Par pastu nezin, bet Omniva esot noslogota. Pati otrdienas rīta pusē nosūtīju paciņu un joprojām tā nav piegādāta, visu laiku atbild - būs rīt, bet nekā. It kā pakomātos neesot vietas, bet vai tiešām cilvēki un kurjers neņem ārā paciņas no pakomāta? Sūtiju uz mazpilsētu, kur parasti man nekad nav bijušas problēmas ar vietas trūkumu.

> zaiza

> Love fashion*

> zaiza

nu jaa,bet man taa prece ljoti ''deg'' ....

Ja šodien ir pēdējaa diena, tad OBLIGAATI uzsaaciet strīdu!!! :) pēc sūtījuma nr var paarbaudīt vai prece jau ir Latvijaa

es pacinu izsutiju vakar sutijumam sekoju itkaa atrums taads kaa vienmeer!!Nevainīgs

> Rita Dimante

es pacinu izsutiju vakar sutijumam sekoju itkaa atrums taads kaa vienmeer!!Nevainīgs

Man ta nav kà izsekot:D Tad jau viss būtu ok vnk domāju manu naudu 20 eur vina atdeva ar norunu kad sanemšu atskaitīšu. Es labpràt vietà nopirktu zābakus a ja atnàk tad man atkal viņai jàsūta nauda vāks vnk.

Grūti izsekošanas nr iedot.

21 - 28 с 28