dabīgs šampuns - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

dabīgs šampuns

Iesakiet lūdzu kādu dabīgu šampūnu, labu, pret blaugznām:)

14 Ответы

Visi kas siberikas veikaliņa pieejami, ideāli matiem, pluss tas kas viss ir tuvāk dabīgam sastāvam.. :))

Paldies. 

Varbūt vel kāda var ieteikt?

Es pati arī vēl meklēju saviem matiem piemērotu šampūnu, esmu jau vairākus mēģinājusi, bet pagaidām nekā.

Noteikti neiesaku lietot bērza-darvas šampūnu, ja ir krāsoti mati, jo viņš krāsu ļooti ātri "noēda".

Vel kāda

Darvas šampūni labi palīdz pret blaugznām. Smarža tiem nav "pati labākā", bet efekts, manuprāt, ir ļoti labs pēc 2-3 lietošanas mēnešiem. Sibērikā var nopirkt. :)

Man pasai patik,lietoju no amway produkcijas sampunu un kondecionieri.

Es jau kādu laiku lietoju "Сила лошади" - tas gan nav specializētais pretblaugznu, bet pazuda blaugznas, kuras bija parādījušās pēc meitas piedzimšanas - ilgu laiku izmēģināju dažādus šampūnus, nekas nepalīdzēja, bet šis gan. Tuklāt - mati tagad taukojas daudz mazāk - ja kādreiz mazgāju matus katru dienu, jo ļoti taukojās, tad tagad mazgāju ik pēc 4-5 dienām. Esmu ļoti apmierināta. 

Исправлено 13.12.2015 18:22

Es šampūnus mainu ik pēc 2-3 mēnešiem, jo pierodu, un tad arī sāk mesties blaugznas. Pēdējā laika nepatīkamākā pieredze - krievu šampūns лошадиная грива. Izmazgāju matus kādas 3x, galva sāka nejēgā niezēt, parādījās blaugznas, dzīva šausmene. Pārgāju uz Amway, pēc otrās mazgāšanas viss atkal normāli. Nu jau būs pagājuši tie pāris mēneši, pirkšu atkal Madaru, tas arī patika, un palīdzēja iepriekšējā reizē, kad iegrābos kaut kādā Avon brīnumā.

Šampūns bez SLS un pārējā + tējaskoka ētereļļa unvēl kādas pret blaugznām.

Man aptiekā teica, ka ja man ir taukaini mati un blaugznas, tad kādu laiku jāpalieto cinks, ieteica arī šampūnu BABĒ, pagaidām labākais šampūns ko es jebkad esmu lietojusi.

1 - 10 с 14