34.izmeers Juusupraat ir S vai XS? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

34.izmeers Juusupraat ir S vai XS?

Sveikas!JAu kaadu laiku sanaak neliela nesaprashanaas, jo sheit 34.izmeers pie sludinaajumu ievietoshanas ir kaa S izmeers un tiki 32.izmeers XS, bet reaali tachu 34.skaitaas XS, vai ne?? Visos veikalos, kur meeru kleitas XS ir kaa 34.izmeers, taapeec sheit bishkji taada nesaprashanaas man sanaak.....Tad kaa man mekleet kleitu?Peec atverskapi.tabulinjas man jaameklee 32.izmeers??

27 Ответы

XS - 34 izm

S - 36 izm

diemzel daudzas meitenes savus izmerus nezin un pec vinu domam ir slaidakas neka ir patiesiba, pec kruts palielinasanas izmers ari mainas:)

XS - 34 izm

S - 36 izm

diemzel daudzas meitenes savus izmerus nezin un pec vinu domam ir slaidakas neka ir patiesiba, pec kruts palielinasanas izmers ari mainas:)

XS - 34 izm

S - 36 izm

Man der kaa S, taa 34., taapēc uzskatu, ka S=34.

> Bella

XS - 34 izm

S - 36 izm

+1. Godīgi, pati neesmu parliecinata kads man izmērs, jo pēc US sistēmas esmu xs, pēc Itaļu m :D Un kaut kaa negribas uzreiz atmest mazakaa izmēra apģērbus, jo dažreiz arī 34 izmērs der ļoti labi. Tapēc, ja jau portala administracija nevēlas veidot vienotu izmēru tabulu ar paskaidrojumiem, piekrītu tam, lai raksta mērus aprakstaa vai prasa tos. :) + Nezinu kaa izmantot portala meklēšanas sistēmu, jo nevar vienlaicīgi atlasīt to "s" izmēru - no sakuma jaskatas 34, pēc tam 36 :(  

Starp citu, ja cilvēks bieži iegaadaajas kaadas firmas apģērbu, tad jau zina, ka tieši taas firmas S derēs, lai gan, ikdienaa velk, piemēram, M. 

Man šaadi ir ar apaviem, ka vienai firmai 36. izmērs spiež, bet citai 35. cilaajas. Līdzīgi ar apģērbiem.

Es interpretèju, ka S ir 36. Un XS ir 32/34. Savukàrt 30 ir XXS. 

21 - 27 с 27