Kopā mēs varam - sagādāsim ģimenei svētku brīnumu! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kopā mēs varam - sagādāsim ģimenei svētku brīnumu!

SVEIKI, DĀMAS! 

Vēlos , lai mani sadzird labestīgākie , dāsnākie , sirsnīgākie un mīļākie Atverskapi.lv rūķi ! 

KOPĀ AR JUMS vēlos sagādāt patiesi priecīgus , gaišus un laimīgus Ziemassvētkus saviem kaimiņiem. 

Ģimenē aug 3meitas un 1dēliņš , par kuriem rūpējas māmiņa , jā .. viena pati . 

Tieši tāpēc vēlos lūgt Jūsu palīdzību - Ja šeit ir kādas meitenes , kurām nebūtu žēl atdot kādas drēbītes priekš šīs ģimenes , lūdzu , rakstiet ! KOPĀ MĒS VARAM palīdzēt un iepriecināt . :)

PAR IZMĒRIEM - dvīnēm derēs 34/36 izm un 37 apaviem , vecākajai meitai 38/40 izm un 38 apaviem , mazajam 98-102 izm drēbītes . 

Vēlams gan , lai drēbītes būtu pietiekami labā stāvoklī un mūsdienīgas - lai meitenes tās var vilkt uz skolu un mazais uz dārziņu . :)

VISU GLĪTI SAPAKOŠU LIELĀ KASTĒ UN NOGĀDĀŠU SAVIEM KAIMIŅIEM TIEŠI ZIEMASSVĒTKU DIENĀ ! 25.DECEMBRĪ , KAD DOŠOS PIE VECĀKIEM . : ) 

20.12.2015 21:18

es jau 2 nedēļas forumā piedāvāju drēbītes par velti, nez kāpēc neviens tad nepiesakās; laikam nav gana mūsdienīgas trūcīgai ģimenei..:)

20.12.2015 21:37

nevilks muusdienaas pat truuciigs cilveeks muguraa jebko.

un prasiitie izmeeri ir kosmiski. ok es  varu atdot 40. izmeera dreebes veselu maisu, bet garantija man ir kaada? ja jau vajag visu tik modernu, paraadi kadu no beerniem soc. tiiklaa. neticu, ka nebuus.

20.12.2015 22:14

noteikt ka velies seit veikt labdaribu ,noradi personu kam ziedojam vai pat talruni jo ir ka ir ar tiem ziedojumiem nezin kam un ka,,saprotu ka velies but laba un no sevis davat ko vari ,bet ja prasi mums  tad noteikt noradi kam,,tas butu godigi pret mums un jums ..sapratu ka busi ziemassvetku brinums kas davas prieku kadai gimenei,,bet ja velies sadi tad vismaz dod  priekstatu ka si gimene izskatas un tad jau cilveki nakss preti tev un viniem..tev noteikt nevajag zinot tiem kam tas nepieciesams ,bet ja vari tad vismaz privati atsuti foto vai tel nr,ja velies nodarboties ar labdaribu,,,savadak diezvai sanaks tev savakt drebju maisus davanam

Katru nedelu gandriz esmu Aizkrauklee,hmmm.... kas taa ir pa gimeni, varu personigi vinam aizvest mantas.

21.12.2015 01:40

> zuzanna

Pusaudzēm var but tāds izmērs. 37. izm var būt jau 10-11 gadu vecumā.

Var, var buut pusaudzeem, bet tikpat labi arii pieaugushai sievietei:) Man pashai ir 34.izmeers apgjeerbam un apaviem 37.vai dazjiem pat 36.......:))

21.12.2015 01:42

> mona Ra

Profilā taču rakstīts, - esmu šeit, lai papildinātu sava skapja krājumus...

Tieshi to pashu nodomaaju:)))

21.12.2015 02:43

Mani neizbrīna šādi izmēri bērniem. Pati mēdzu palīdzēt vienai ģimenei. Meitenei ir 12 gadu, bet jau 37-38 kājas izmērs. Darbā tādu neaizsūtīsi.

Mūsdienīgas drēbes un jaunākā brenda kolekcija jau nu gan nebūs viens un tas pats. Pati esmu no trūcīgas ģimenes, atceros, kā skolā apsmēja, jo visām meitenēm bija kļošenes un vēl citi tolaik moderni apģērbi, bet man nekas pat uz to pusi nebija. Tas jau nenozīmē, ka plika staigāju, bet toreiz būtu bijusi tiešām laimīga, ja kāds būtu uzdāvinājis drēbes, kas ir tādas pašas, kā citām meitenēm. Šodienas skolniekiem būtu kauns iet uz skolu ar tādām drēbēm, par kādām es senajos 90tajos sapņoju. 

Brīnos, ka pati sludinājuma ievietotāja vairs neko nesaka, tas man liek domāt, ka tām, kas saka, ka te kaut kas nav tīrs, ir taisnība. Personīgi mani arī interesē, kā tas viss plāno tapt savākts, ja vācēja ir no Aizkraukles.

21.12.2015 08:24

Paldies, mīļās dāmas, jūtos kā GRINČU BARĀ...

Sirds lūzt lasot jūsu komentārus.. :( 

Es tikai vēlējos palīdzēt šai ģimenītei, lai meitenēm, mazajam un mammai tiešām būtu priecīgi svētki, bet pēc jūsu komentāriem, kas ir kā pļauka sejā rokas nolaižas.. 

Sagādāšu paciņu kaut no sevis vien. Zinot, cik laba un jauka ir šī ģimenīte, man žēl nebūs. :) 

Pagatavošu vēl kādus gardumus un zinu, ka viņiem patiks. :) 

RUNĀJOT PAR JŪSU KOMENTĀRIEM - Kas tik neparasts ir meiteņu izmēros? Jā, dvīnes ir jaunākas un slaidākas - 14.g vecākā meita ir nedaudz apaļīga, tāpēc arī 38/40 izmērs!! Vai tiešām 38/40 ir tikai PIEAUGUŠO IZMĒRS?? Vai bērnam būtu jāskraida apkārt plikam tikai tāpēc, ka 38/40 skaitoties pieaugušo izmērs?? 

Par mani pašu- JĀ, reģistrējos šeit, lai PIRKTU DRĒBĪTES, NEVIS PĀRDOTU, un tad? Pāris mēnešus biju ārzemēs, saprotams, ka šeit neko nemeklēju, jo kura gan man būtu ko sūtījusi uz Angliju? Ko? Varbūt tāpēc arī atsauksmju man nav! Turklāt, cik es šeit biju pavērojusi, pat pozitīvās atsauksmes nav rādītājs par cilvēku..

LABI MEITENES, PALDIES JUMS, SVĒTKU NOSKAŅA IR SABOJĀTA..TĒMA SLĒGTA.

GAIŠUS UN PRIECĪGUS SVĒTKUS, VISMAZ LAI KĀDAM TIE TĀDI BŪTU..

21 - 28 с 28

Тема закрыта