suudziiba par omnivu.. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

suudziiba par omnivu..

Sveetku laikaa viss bija labi-baigi aatri suutiijums sasniedza savu pirceeju, bet tagad-jau otro  reizi man  taa notiek... Ievadu visu- sanjeemeeja adresi,tel nr,saveejo nummuru  telefonam,noformeeju suutiijumu, samaksaaju par suutiishanu, bet man izdrukaa pilniigi citu adresi un labi, ka to esmu iedomaajusies paarbaudiit...Nu neko,naakas visu formeet veelreiz+ par suutiishanu maksaat otrreiz ( kaut arii nav garantijas , ka otrreiz nenotiek taapat...)

Vai kaadai ar shaadu situaaciju ir naacies saskarties? Pirmo reizi,kad man taa notika, es zvaniijus uz Omnivu vairaakas reizes, neviens man tel.klausuli nepaceela.Shoreiz nevienam nezvaniiju, jo pirksti bija paaraak nosalushi celjaa, lai spiestu telefona taustinjus...:( Vienkaarshi beediigi.Bet varbuut kaada zina kaa labaak dariit ,lai turpmaak taa nebuutu>? Meegjinaat  celt trobeli Omnivai ?Ir jeega?

31 Ответы

Man šodien omniva neizprintēja uzlīmi

Uzraksti epastu,izskaidro situāciju,ir vērts mēģināt ,lai vismaz kaut kā kompensētu šo situāciju. :)

Man viņi reiz pat kompensēja to,ka izbraukāju divus pakomātus,abi nestrādāja,bet laiks,degviela bija jau patērēti un otrā galā cilvēki gaida paciņas.Omniva man iedeva atlaidi šīm paciņām,kuras sūtīju nākamajā dienā. :) Tā kā nav tik traki,galvenais nerakstīt agresīvus epastus ar '' jūs tādi vai šitādi'',bet mierīgi izskaidrot situāciju,prasot,ko var darīt lietas labā. :)

sazinies ar viniem caur e-pastu vai svanot.(es rkstiju e pastu). man gan bija nedaudz savadaka situacija - norava no konta naudu par sutijumu,kuram uzmeta error. 

man arī tā bija pirmdien,nāca uzlime ar adresi iepriekšejā,kas sūtijis,es nelimeju uzlimi un paku liku iekša un otru paku kad sutiju iznaca pirmās pakas uzlime ar adresi,abas pakas nosutiju bez uzlimes un saņe'ma meitenes jo zu čekas viss iznāca kā vajag kur izsekošanas nr

Ja, Omnivai biezi neizprintejas uzlimes, dazreiz izprintejas irepriekseja klienta uzlimes, tas viniem biezi notiek.

man panema naudu par sutisanu un durvis neatvera, pateica paldies par sadarbibu un viss, dabuju otreiz visu noformet un samaksat otreiz, sudzibu uzrakstiju, atbildes nav un nauda ari ne

Man pēdējās 5 reizes pēdējā mēneša laikā printē nepareizās uzlīmes, arī šodien.Labi, ka paskatījos pirmajā reizē un tagad skatos regulāri.

Man arī kreņķis ar omniva, gaidu trešo dienu atbildi. Paciņa nonāca galapunktā, SMS nosūtīta, bet nezin kādēļ paši pēc 5st. izņēmuši šo paciņu un aizveduši uz Rīgu. Tagad skaidro kādēļ, ceru, ka paciņu atradīs un nogādās atkal meitenei. Tā man gadās pirmo reizi.

Man paskaidroja, ka var likt paciņu bez uzlīmes, ja nepareiza, jo ņemot āra kurjers pats uzlīmē uzlīmi.

Man viens jautājums! Ja netiek izprintēta uzlīme, kā jūs varat sūtījumu ielikt nodalījumā bez koda skanēšanas un durvju atvēršanas? Vai es ko nezinu?

Mums uzstādīja jaunu,lielāku omnivas pakomātu.Uzlīmi izdrukā,bet viņa neizkrīt tajā kastē,bet paliek pielipusi pie drukātāja,ja cilvēks nezin,domā,ka uzlīme nav,bet viņa jābaksta ,lai dabūtu ārā un neskaitāmas reizes esmu pārgriezusi pirktu,jo tā mala nežēlīgi asa,nu nekas pakas ar asinīm.

otro nedēļu jau redzu,ka tajā kastē daudz uzlīmes sakrājušās,tā iemesla dēl,ka cilvēki nezin kā rīkoties.Es tad zinu,jo ilgus gadus jau sūtu,bet savas pārskatu,lai pareizo uzlīmētu.

ladylatvia  Nevajag skenēt vnk jāspiež tālāk un durvis atveras. 

1 - 10 с 31