suudziiba par omnivu.. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

suudziiba par omnivu..

Sveetku laikaa viss bija labi-baigi aatri suutiijums sasniedza savu pirceeju, bet tagad-jau otro  reizi man  taa notiek... Ievadu visu- sanjeemeeja adresi,tel nr,saveejo nummuru  telefonam,noformeeju suutiijumu, samaksaaju par suutiishanu, bet man izdrukaa pilniigi citu adresi un labi, ka to esmu iedomaajusies paarbaudiit...Nu neko,naakas visu formeet veelreiz+ par suutiishanu maksaat otrreiz ( kaut arii nav garantijas , ka otrreiz nenotiek taapat...)

Vai kaadai ar shaadu situaaciju ir naacies saskarties? Pirmo reizi,kad man taa notika, es zvaniijus uz Omnivu vairaakas reizes, neviens man tel.klausuli nepaceela.Shoreiz nevienam nezvaniiju, jo pirksti bija paaraak nosalushi celjaa, lai spiestu telefona taustinjus...:( Vienkaarshi beediigi.Bet varbuut kaada zina kaa labaak dariit ,lai turpmaak taa nebuutu>? Meegjinaat  celt trobeli Omnivai ?Ir jeega?

31 Ответы

> Janeta

> Pantera

Es šodien vispār sūtiju un man uzlīmi nemaz neizdrukāja!!!! Es biju šokā vispār. Samaksāju naudu, gaidīju, bet nekas nenāk ārā. Rezultātā nogaidīju līdz omniva vairs nedarbojās. Zvanīju viņiem, vakarā neviens nestrādā. Stulbs serviss!

Kādēļ vienkārši mierīgi nenosūtīji paciņu? Uzlīmes mēdz neizdrukāt. 

Un kaa vinja nosutiis, ja nav uzlimes ar sviitrukodu, tad durtinjas pat atvert nevar.. Vai ir kada magija? 

> Pārsla

> Janeta

> Pantera

Es šodien vispār sūtiju un man uzlīmi nemaz neizdrukāja!!!! Es biju šokā vispār. Samaksāju naudu, gaidīju, bet nekas nenāk ārā. Rezultātā nogaidīju līdz omniva vairs nedarbojās. Zvanīju viņiem, vakarā neviens nestrādā. Stulbs serviss!

Un kaa vinja nosutiis, ja nav uzlimes ar sviitrukodu, tad durtinjas pat atvert nevar.. Vai ir kada magija? 

Pāršķir lapu atpakaļ un tur bija atbilde uz Tavu jautājumu. ;)

Man ari ta ir gadijies. Zvaniju necela otrriz zvaniju pacela. Pateicu ka bija kad izdrukaja citu cheku a naudu novilka. Teica vai veles naudu atpakalj vai 99% tjo kodu. Teicu naudinju. Tad atsutija iesniegumu lai aizpildu unj 10 darba dienu laika teica parskaitis.

Исправлено 09.01.2016 09:30

Es sūtu daudz caur Omnivu. Ta jau ir tikai tehnika un vel tados mīnusos. Durtiņas var atvērt neskanējot svītrukodu,tatad bez uzlīmes. Bet man ir bieži gadijies ta,ka uzlīmes pielīp aukša kur tiek izdrukatas un nenokrīt un aizsniegt ir grūti. Tad nak nakošais un viņam nokrīt ta iepriekšēja adresata uzlīme.Es vienkarši skatos,ko man aparats iedod.Cita runa ir ,ka pakas tiek sajauktas neskatoties uz to,ka līmēju papildus savu lapiņu ar adresi un t numuriņu.Lai veicas mums vissam ar to tehniku.Smejošs

Atvainojiet garo (a) nevaru uzrakstīt pazūd tad viss teksts. 

Nu ja es tik tagat pamaniju pirma lapa jau par to ir runats.

Sūtu caur omniva ļoti bieži, nekad nekādu problēmu nav. Jā ir bijis ka uzlīmes nav, lente beigusies. Lieku tāpat skapītī. Vienmēr limēju savu lapiņu virsū kam sūtu, ta ir droši ka paciņa nepazūd. Sūtu aptuveni gadu, nekas nav pazudis un sajucis. Viss ir o.k =:)Smejošs

Uzlimi ja nedod Tad nekas,es sutu bez,Jo virsu ir adrese un tel ar roku raktits.

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Karina

man panema naudu par sutisanu un durvis neatvera, pateica paldies par sadarbibu un viss, dabuju otreiz visu noformet un samaksat otreiz, sudzibu uzrakstiju, atbildes nav un nauda ari ne

vini man atbildeja kur 2-3 dienu laika un nosutija iesniegumu. iesniegumu vini izkata laikam lidz nedelai un pec tam atsuta vestuli kur atbild vai atgriezis/neatgriezis naudu. uzraksti viniem velreiz. nofoce cekus, kas tika izdrukati taja bridi un bankas izrakstu,ka ir novilka naudu par nenotikusu darijumu. 

paldies

Sveikas meitenes!

Man šodien bija līdzīga situācija ar Omnivu...Reti sūtu, bet...Šodien sanāca sūtīt paciņu un uz ekrāna viss bija kārtībā, visu pārbaudīju, izdrukāju čeku un uzlīmi,ko arī uzlīmēju virsū, noskanēju un ieliku kastītē un aizvēru...

Pēc visa minētā uz ekrāna vēlreiz parādījās izdrukāt čeku, ko arī uzspiedu, savācu visu izdrukāto un tikai mājās izpētīju, ka jau pēc paciņas noskanēšanas un ielikšanas, viņš izdrukāja vēl vienu uzlīmi ar manu adresi un pirmais čeks bija ar citiem datiem, laikam jau arī uzlīme, jo pirmo nepārbaudīju, par cik visam līdzi sekoju ekrānā... Pieņemu, ka mana paciņa izies pie  kādu cita adresāta :(  Sazvanīt, protams, šodien nevienu nevar, domāju, ka arī pirmdien būs līdzīgi, bet cīnīšos :)

Pasūtījuma izsekošanā, gan rāda, ka paka ir pieņemta, varbūt tomēr notiek brīnums...Turam īkšķus, par atrastām paciņām :)))

Bet vispār serviss ir "nekāds", ja reiz problēma ir un uzņēmums ir leitas kursā, viņu pienākums ir slēgt pakomātus uz laiku vai sliktākajā gadījumā izkarināt brīdinājumus (nav pat jāapbraukā visi pakomāti, var palaist brīdinājumu pirms sūtīšanas, ka ir iespējamas problēmas salā), nevis maldināt cilvēkus un turpināt iekasēt naudu... uzskatu, ka tas ir rupjš patērētāju tiesību pārkāpums!

Ar Pasta staciju ir arī bijušas dažādas situācijas, bet vienmēr ir iespējams sazvanīt un pabrīdināt, noskadrot un pat ir bijis, ka man pēc lūguma "onlainā" restartē pakomātu un sūtot, atverot durtiņas ieraudzīt jau esošu paciņu,  un bijis kurjers zvana un prasa kādā maisiņā un izskatā ir bijis mans sūtījums :))), bet viss vienmēr ir bijis veiksmīgi atrisināts!

Ar prieku paziņoju, ka mans sūtījums ir veiksmīgu nonācis gala punktā :) Es gan biju uzrakstījusi Omnivai detalizētu vēstuli ar visiem sīkumiem un detaļām, numuriem utt., ka arī to, ja sūtījums pazudīs vai kavēsies, sūdzēšos attiecīgās instncēs :) Katrā ziņā, ir paveicies un viss atrisinājies!

Vēlu arī Jums veiskmi  sūtījumos Skūpsts

> Pārsla

> Janeta

> Pantera

Durtiņas atvērt var! :) Jau sen ir opcija,ka var neskenēt.

21 - 30 с 31