Apavu izmers bērniņam! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Apavu izmers bērniņam!

Sveikas mamiņas! Gribēju lūgt padalīties ar informaciju 2,5g.v. bērnu mamiņas!mani interesē 2,5gadnieka kajas izmērs. Es saprotu,ka dažadām firmām atšķiras un bernu kajas atšķiras, bet tā apmeram... manam puikam ir 1,5gadi, domaju moš,kad ziema ies uz beigām iegadāties kadus zābaciņus nakošajam gadam, bet nezinu ar ko jarēķinās.tagad der 22/23izm(nu 14cm). bet nakošgad? 25?vai jau kāds 27? Būšu priecīgamja padalisieties ar info ;)

13 Ответы

sveiki ,tas nu gan ir ljoti individuāli

man piemeram puikam ir 4 g un kajas izmers 26 bet bralja meitinjai ir 2 g un izmers 27 :))

to ta nevar pateikt man delinjam 2.5 g bija 22/23 bet ari 3,5 g bija 23 /24 izmers ,kaa kuriem apaviem protams

tas tieshaam individuaali,manai driiz 5 gadi un peedinja tikai 15 ar pusi,reaali 26izmeers pat pabriivs.

Manam bērnam ir 2gadi un 6mēneši un pēdas garums ir 14,5cm 23.izmērs sandalēm. Ziemas zābaki 24.izmērs 15,5cm iekšpēda.

Ziemas zabakiem jabut ar rezervi, nemiet vera ka no 1 lidz 2 gadiem kaja loti atri aug un vismaz 2 izmeri bus klat pie esoso ziemas zabaku izmera. Mums 25.

Lielaka pēda par Eiropiešu  25 izmēru Jums nākamo sezonu noteikti nebūs!

Ieteiktu gaidīt rudeni :)  Dēls sāka ar 22 izmēru aprīlī un tagad jau zābakiem ir 26! Pat baidos domāt, kurš būs nākamajā ziemā. Vēl nav 2 gadi.

Manam mazākajam tgd pavasarī būs 2 gadi, velkam 22/23 izmēru. Uz nākamo ziemu noteikti derētu ne lielāks kā 24/25  :)

Man ar liekas, ka lielaka kajinja par 25 izm noteikti nebus, :) Varbut 24 :) 

Paldies!esmu noskatījusi 25 izm apaviņu, domāju vai ņemt vai nē...laikam paņemšu-lai ir, ja nederēs tad vēl bus laiks tos pārdot talāk un nopirkt citus :)

> fon Raabe

Lielaka pēda par Eiropiešu  25 izmēru Jums nākamo sezonu noteikti nebūs!

100% piekrītu :)

1 - 10 с 13