Vai uzticēties? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Vai uzticēties?

Seikas, vēlējos padomu, noskatiju 2pārus zābaciņus pie vienas pārdevējas, vieni bija prioritāte, otriem patika cena, domāju tāpat jamaksā par pasta izdevumiem, jāņem abi, uzrakstiju vēstuli, pēc tam, sapratu kad reti kad ir šeit, bija norādīts tel.nr, piezvaniju, teica ka vieni pārdoti, atteicos, pēc nedēļas atsūtija man sms, ka ir sajaukusi, ka esot abi, vai vēl aktuāli, viss likās ļoti dīvaini, atsauksme tikai viena. Klātienē tikties nav iespējas:( 

29 Ответы

Tomēr 16euro, no gaisa nekrīt.. Neesmu nekad šeit tikusi apkrāpta, negribas sabojāt pozitīvās domas par šo saitu..

Viss var gadīties. Varbūt tiešām sajauca?

Ja tiešām ir tik lielas šaubas, piemaksā 1€ vairāk un pasūti ar pēcapmaksu pastā ;)

kas par pārdevēju? ieliec saiti, varbūt kāds zina.

bet ja šaubies, tad nesūti.

vai palūdz papildus bildes no visām pusēm - ja nebūs pārdoti, nobildēs un atsūtīs.

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Ja tiešām ir tik lielas šaubas, piemaksā 1€ vairāk un pasūti ar pēcapmaksu pastā ;)

Tas ir kā? Vai vari,lūdzu sīkāk paskaidrot? Pagaidām sadarbība tikai caur pasta staciju notikusi, ar pastu jau sen neesmu saskārusies.

man pasai ari ir gadijies, ka psaku,ka nav, bet esmu kaut ko sajaukusi un beigu beigas ir. 

> any24

kas par pārdevēju? ieliec saiti, varbūt kāds zina.

bet ja šaubies, tad nesūti.

vai palūdz papildus bildes no visām pusēm - ja nebūs pārdoti, nobildēs un atsūtīs.

Es jau labprāt, bet nebūs godīgi nomelnot cilvēku, un ja tiešām nav vainīgs. Es aizrakstiju vēstuli sievietei kas atstājusi atsauksmi, varbūt kko uzzināšu:)

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

man pasai ari ir gadijies, ka psaku,ka nav, bet esmu kaut ko sajaukusi un beigu beigas ir. 

Tev sludinājumu daudz, viņai tikai 5..

man arī ir gadījies šādi un arī ar apaviem, likās ka esmu notirgojusi, izņēmu uzreiz sludinājumu, kad pārkārtoju skapjus atradu, izrādījās, ka tomēr nav notirgoti. 

Visādi gadās

Mēdz gadīties šķist,ka esi pārdevis kaut ko,ko patiesībā neesi.Iemesls var būt cilvēki,kas reiz ir interesējušies par preci,beigās pārdomājot,bet smadzenēs ir palikusi informācija,ka kāds jau ir interesējies.Viss ir iespējams.

> KisaMelisa

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Tas ir kā? Vai vari,lūdzu sīkāk paskaidrot? Pagaidām sadarbība tikai caur pasta staciju notikusi, ar pastu jau sen neesmu saskārusies.

personigi es sutu tikai pa pastu ar prieksapmaksu, atri un drosi

1 - 10 с 29