Vai uzticēties? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Vai uzticēties?

Seikas, vēlējos padomu, noskatiju 2pārus zābaciņus pie vienas pārdevējas, vieni bija prioritāte, otriem patika cena, domāju tāpat jamaksā par pasta izdevumiem, jāņem abi, uzrakstiju vēstuli, pēc tam, sapratu kad reti kad ir šeit, bija norādīts tel.nr, piezvaniju, teica ka vieni pārdoti, atteicos, pēc nedēļas atsūtija man sms, ka ir sajaukusi, ka esot abi, vai vēl aktuāli, viss likās ļoti dīvaini, atsauksme tikai viena. Klātienē tikties nav iespējas:( 

29 Ответы

> KisaMelisa

> Inky - izdevīgi - ieskaties! :)

Viss var gadīties. Varbūt tiešām sajauca?

Ja tiešām ir tik lielas šaubas, piemaksā 1€ vairāk un pasūti ar pēcapmaksu pastā ;)

Tas ir kā? Vai vari,lūdzu sīkāk paskaidrot? Pagaidām sadarbība tikai caur pasta staciju notikusi, ar pastu jau sen neesmu saskārusies.

personigi es sutu tikai pa pastu ar prieksapmaksu, atri un drosi

Paldies visām par info, cerams ka viss būs normāli, atsūtīs man bankas datus, paskatīšos krāpnieču sarakstā, un ja nebūs uzticēšos:)

paprasi lai uztaisa vel kadu foto,ja zabaki bus pie vinas, tad bus ko bildet-ja ne-tad atteiksies, tad skaidrs :D :D

> KisaMelisa

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

man pasai ari ir gadijies, ka psaku,ka nav, bet esmu kaut ko sajaukusi un beigu beigas ir. 

Tev sludinājumu daudz, viņai tikai 5..

Nu un? Un arī atsauksmju daudzums nav radītajs. Tikko saskaros ar pircēju, kurai 30+atsauksmes, bet meloja par to, ka naudu parskaitījusi un gribēja, lai sūtu paciņu. Ja ir šaubas, tad iesaku to pašu, ko jau šeit ieteica-pasts ar pēcmaksu.

Paprasiet, lai atsūta foto ar abiem zābakiem.  Jūs taču varat arī paprasīt,  lai izsūta pa LV Pastu ar pēcapmaksu  :) 

> KisaMelisa

Ja tiešām ir tik lielas šaubas, piemaksā 1€ vairāk un pasūti ar pēcapmaksu pastā ;)

Tas ir kā? Vai vari,lūdzu sīkāk paskaidrot? Pagaidām sadarbība tikai caur pasta staciju notikusi, ar pastu jau sen neesmu saskārusies.

Tad kāpēc saki "domāju tāpat jamaksā par pasta izdevumiem"?!?
Ir pasts un ir pakomāti - sūtīšanas izdevumi, pakomātu izdevumi, pasta izdevumi - ir atšķirība..
Pastā sūtīšana ar pēcapmaksu summai ~20€ izmaksā 4€, lielākai summai sanāk daži centi vairāk. Vienīgi smagām pakām sanāks vairāk piemaksāt tieši par svaru:
http://pasts.lv/lv/kategorija/pakalpojumu_kalkulators/
Sūtījuma tips - sīkpaka, apdrošināšanas summa liec pēcapmaksas summu un pēcapmaksai vēl kādi 20-50 centi bija jāpiemaksā.
Saņemot paku, Tu pastā samaksā pārdevēja norādīto summu un paku saņem.

> KisaMelisa

Tomēr 16euro, no gaisa nekrīt.. Neesmu nekad šeit tikusi apkrāpta, negribas sabojāt pozitīvās domas par šo saitu..

Varu tikai komentēt vadoties pēc savas personīgās pieredzes - ja ir sajūta ka tomēr kaut kas nav tā kā vajag, tad visdrīzāk tā arī ir un tas nav , ka tev tikai tā liekas :-(

> SunSet

Paprasiet, lai atsūta foto ar abiem zābakiem.  Jūs taču varat arī paprasīt,  lai izsūta pa LV Pastu ar pēcapmaksu  :) 

Paldies par ieteikumu, tiešām laba ideja, aizrakstiju sms. Skatīšos kas notiks tālāk:)

> KisaMelisa

Tad kāpēc saki "domāju tāpat jamaksā par pasta izdevumiem"?!?
Ir pasts un ir pakomāti - sūtīšanas izdevumi, pakomātu izdevumi, pasta izdevumi - ir atšķirība..
Pastā sūtīšana ar pēcapmaksu summai ~20€ izmaksā 4€, lielākai summai sanāk daži centi vairāk. Vienīgi smagām pakām sanāks vairāk piemaksāt tieši par svaru:
http://pasts.lv/lv/kategorija/pakalpojumu_kalkulators/
Sūtījuma tips - sīkpaka, apdrošināšanas summa liec pēcapmaksas summu un pēcapmaksai vēl kādi 20-50 centi bija jāpiemaksā.
Saņemot paku, Tu pastā samaksā pārdevēja norādīto summu un paku saņem.

Par pasta stacijas pakalpojumiem, man tas ir visērtākais veids kā saņemt preci, bet tad priekšapmaksa jāveic.

> holiday

> KisaMelisa

Tomēr 16euro, no gaisa nekrīt.. Neesmu nekad šeit tikusi apkrāpta, negribas sabojāt pozitīvās domas par šo saitu..

Varu tikai komentēt vadoties pēc savas personīgās pieredzes - ja ir sajūta ka tomēr kaut kas nav tā kā vajag, tad visdrīzāk tā arī ir un tas nav , ka tev tikai tā liekas :-(

Jā tieši šobrīd man intuīcija saka priekšā ka nav ka vajag, bet zābaciņi ļoti patīk..:(

11 - 20 с 29