Vai uzticēties? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Vai uzticēties?

Seikas, vēlējos padomu, noskatiju 2pārus zābaciņus pie vienas pārdevējas, vieni bija prioritāte, otriem patika cena, domāju tāpat jamaksā par pasta izdevumiem, jāņem abi, uzrakstiju vēstuli, pēc tam, sapratu kad reti kad ir šeit, bija norādīts tel.nr, piezvaniju, teica ka vieni pārdoti, atteicos, pēc nedēļas atsūtija man sms, ka ir sajaukusi, ka esot abi, vai vēl aktuāli, viss likās ļoti dīvaini, atsauksme tikai viena. Klātienē tikties nav iespējas:( 

29 Ответы

> SunSet

Paprasiet, lai atsūta foto ar abiem zābakiem.  Jūs taču varat arī paprasīt,  lai izsūta pa LV Pastu ar pēcapmaksu  :) 

? Cienītā, no 3.janvāra gaidu žaketi, par kuru esmu samaksājusi, īpatnēja padomdevēja!!!!!

> KisaMelisa

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

man pasai ari ir gadijies, ka psaku,ka nav, bet esmu kaut ko sajaukusi un beigu beigas ir. 

Tev sludinājumu daudz, viņai tikai 5..

un? man ir 3 un tas nozīmē, ka esmu krāpniece ?:D

Man ir bijis tā: pasaka , ka pirks un beigās pazūd. Atsaku citām interesentēm un beigās precīte paliek nenopirkta. Bieži tā pazaudēju potenciālos īstos pircējus... 

Par sutisanu ar pecapmaksu  - nepiekritu gan. Gan dargak, gan nepasarga no krapniecibas. Jus tacu maksasiet pasta par sutisanu neredzot kas par kaki maisa. 

Prasiet jaunas bildes abiem zabakiem - lai butu nobildeti blakus kadai svaigai reklamai vai avizei (lai butu redzams sis nedelas datums).

> Meitinai 146 156 cm

Par sutisanu ar pecapmaksu  - nepiekritu gan. Gan dargak, gan nepasarga no krapniecibas. Jus tacu maksasiet pasta par sutisanu neredzot kas par kaki maisa. 

Prasiet jaunas bildes abiem zabakiem - lai butu nobildeti blakus kadai svaigai reklamai vai avizei (lai butu redzams sis nedelas datums).

Zini, ja man paprasītu, lai nobildē taa, ka redzams šīs nedēļas vai šīs dienas datums blakus avīzei, es principa pēc šai pircējai neko nesūtītu :D Saprotu, ka neuzticas, bet nu kaut kaadai pašcieņai arī tomēr jaabūt. Un kas, vai tad tik ļoti gribas, ka burtiski acīs cērtas? :D :D 

Исправлено 17.01.2016 20:13

un arī uz pēcapmaksu daudzas neparakstās. jo tai pat laikā nav garantija, ka otrā galā to paku kāds izvāks un jāgaida, kamēr atsūta atpakaļ un kas tik vēl nē. man vienreiz prasīja pēcmaksu pastā 3 eur vērtai blūzei. paldies :D saprotams darījuma nebija. 

tā pat drēbju daudzums skapī nav rādītājs. tavuprāt, ja esmu te no pašiem pirmsākumiem, man skapī 3 lietas nevis 332 es esmu neuzticama pārdevēja?:D 

nepietiek, ka dažas grib absurdus mērus, bez maz cimda mazā pisktiņa diametru nomērīt, tagad vēl pie avīzēm ar datumiem jāfočē mantas :D a ko darīt, ja man avīzes nenāk un reklāmas pastkastē izmetu?:D

un arī atsauksmes ir ļoti slidīga lieta - es personīgilieku vienmēr, bet man nē, es arī virsū neplijos. nepārdots džemperis tikai tādēļ, ka kādam vajag noteiktu atsauksmju skaitu, manu dzīvi nebojā.

ar to gribēju teikt, ka nevajag uztvert visu tik saasināti dēļ kaut kādiem zābakiem. neba nu ar plikām kājām staigā.

> Ieva

un arī uz pēcapmaksu daudzas neparakstās. jo tai pat laikā nav garantija, ka otrā galā to paku kāds izvāks un jāgaida, kamēr atsūta atpakaļ un kas tik vēl nē. man vienreiz prasīja pēcmaksu pastā 3 eur vērtai blūzei. paldies :D saprotams darījuma nebija. 

tā pat drēbju daudzums skapī nav rādītājs. tavuprāt, ja esmu te no pašiem pirmsākumiem, man skapī 3 lietas nevis 332 es esmu neuzticama pārdevēja?:D 

nepietiek, ka dažas grib absurdus mērus, bez maz cimda mazā pisktiņa diametru nomērīt, tagad vēl pie avīzēm ar datumiem jāfočē mantas :D a ko darīt, ja man avīzes nenāk un reklāmas pastkastē izmetu?:D

un arī atsauksmes ir ļoti slidīga lieta - es personīgilieku vienmēr, bet man nē, es arī virsū neplijos. nepārdots džemperis tikai tādēļ, ka kādam vajag noteiktu atsauksmju skaitu, manu dzīvi nebojā.

ar to gribēju teikt, ka nevajag uztvert visu tik saasināti dēļ kaut kādiem zābakiem. neba nu ar plikām kājām staigā.

Labots: šodien, 20:13

+++

> Ieva

Labots: vakar, 20:13

Es visu saprotu, mēs ar meiteni visu sarunājām, atvainojos, un pajautāju bildi ar abiem zābakiem, atsūtija. Reklāmas neprasiju blakus, jo uzskatu, tā tiešām ir ņirgāšanās. Ar plikām kājām nestaigāju, bet kāpēc gan es nevaru pretendēt uz preci? Man patīk, es vēlos nopirkt, aizskaitu naudu, man ir tiesības saņemt preci, vienmēr ielieku atsauksmes. Es domāju ka pārdot preci ir galvenā vēlme, ja jau ieliek šeit. Šodien aizskaitiju naudu, skatīšos kā būs, 16 euro nav milzu bagātība, bet neviens nevēlas būt apkrāts. Līdz šim bija tikai pozitīva pieredze. Es taču neliku linkus uz to pārdevēju, tikai vēlējos padomu. 

> Ieva

Labots: vakar, 20:13

Es nekādā gadijumā neteicu ka viņa ir krāpniece, es tikai mēģināju sevi pasargāt. Vai tad tas nav normāli? 

21 - 29 с 29