Uzmanies no terorizetajas, kas neliek miera! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Uzmanies no terorizetajas, kas neliek miera!

Nebutu taisijusi so temu, ja meitene neliktu mani meira, esmu jau vinu blokejusi watsup uncaur telefonu, bet nu ir tacu vel visi citi soc. portali, nav garantijas, ka tur nerakstis... Iesaku visam izvairities no vinas! 

Seit links uz labaku saraksti ( http://s27.postimg.org/rcgs6rh1v/CAM04433.jpg ). Japiemin,ka nekad ar vinu neesmu sadrbojusies ieprieks.

sini sarakste, es gan domaju pec pirma SMS, ka draugi aze, bet sada nu gan NAV normala cilveka riciba...Pec tam vel zvanijas, nacas bloket.

Vel Watsup si persona saka rakstit un paradija svu IQ limeni...

2232ft

Tagad esmu sapratusi, kapec meitenes ludz atverskapi ieviest opciju "bloket". Pec sadas pieredzes esmu par visiem 100% PAR! 

19 Ответы

Reita, ir cilvēki , kas to uztver kā joku.   un īpaši jau pusaudžu  vecumā, jā zinu -nepatīkami un kaitinoši. Man šajā portālā arī pāris reizes ir sanācis sastapties ar līdzīgām situācijām, cenšos uztvert viegli, neatbildēt, lai neizprovocētu, ar laiku viniem apniik

> Natālija

Reita, ir cilvēki , kas to uztver kā joku.   un īpaši jau pusaudžu  vecumā, jā zinu -nepatīkami un kaitinoši. Man šajā portālā arī pāris reizes ir sanācis sastapties ar līdzīgām situācijām, cenšos uztvert viegli, neatbildēt, lai neizprovocētu, ar laiku viniem apniik

Es pate esmu vel tinu gados, bet man kaut ka nekad nav nacis prat iet pie svesa cilveka un teikt, ka vins ir kads albinu hitlers, jo adas krasa nav iesaulota vai vel ka piesieties. Ta nav jokosanas,bet gan diagnoze. 

Varbūt vienk kkāda 12gadniece , tas laiks , kad par kko fano. Līdzīgi k;a kk;ad;as spēlēs, kad raksta kā tik tālu tiki un tā...  Meklē draudzību kā ar kkādu slavenību par kuru fano.

man arī šķiet, ka vienk bērns muļķojās :)

Исправлено 01.02.2016 22:02

Jā,trako tiešām netrūkst! Vēl pati atceros savu stāstu par vien garīgi slimu puisi ar savu mammu un mammas draudzeni,kuri šeit mani šantažēja gada garumā,brrrr. 

Vecumam nav nozīme,jo manā gadījumā šie cilvēki bija vairāk kā pieauguši,bet galīgi kū-kū. :) 

> Janeta

Jā,trako tiešām netrūkst! Vēl pati atceros savu stāstu par vien garīgi slimu puisi ar savu mammu un mammas draudzeni,kuri šeit mani šantažēja gada garumā,brrrr. 

Vecumam nav nozīme,jo manā gadījumā šie cilvēki bija vairāk kā pieauguši,bet galīgi kū-kū. :) 

Labots: šodien, 22:02

neaizmirsti, ka tābiji tu pati :D

> Ieva

> Janeta

Labots: šodien, 22:02

neaizmirsti, ka tābiji tu pati :D

Aha,vai ne?:D Arī savā mājā ielauzos es pati. :D Eh,smieklīgi laiki. :) 

Žēl Reitas,jo ir baigi stulbi ,ja iepin šādos slimos izgājienos.

https://m.ask.fm/feelin_myself/best rekur tava stalkere. nav par ko :D

> Ieva

https://m.ask.fm/feelin_myself/best rekur tava stalkere. nav par ko :D

nabags izdzesas. :D 

11 - 19 с 19