Kā nomaskēt pumpu rētas - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kā nomaskēt pumpu rētas

Sveikas! Gribas pakonsultāties, ar kādiem krēmiem Jūs izlīdzaties, ja ir sarkana pumpa vai pēc tās paliek zilgana rētiņa? Mans tonālais netiek galā- cauri sit. Man no aknes ir palikušas uz zoda pumpu rētas, nezinu kādu tonālo ņemt, Drogās apjūku. Varbūt ieteiksiet? Man kombinēta āda ar noslieci zoda rajonā ,, pumpoties''

27 Ответы

man visu labi maskee loreal true match tonālais krems.  lietoju un peerku atkaartoti.

man visu labi maskee loreal true match tonālais krems.  lietoju un peerku atkaartoti.

Ir tādi zaļie zīmuļi, konsīleri, ļoti labi nomaskē. Man palīdz. Drogās esmu redzējusi firmai catrice arī šķidrā veidā, man personīgi šķidrie labāk patīk.

catrice redzēju tikai ar mirdzumiem, kurus diemžēl tonālais nespēj nosegt un  dienaa taa staigaat nevar un konsiileru paletee, bet sausumu izcelj.

> Natālija

Tam kam bieza konsistence? 

> Katrīna Megija

Ir tādi zaļie zīmuļi, konsīleri, ļoti labi nomaskē. Man palīdz. Drogās esmu redzējusi firmai catrice arī šķidrā veidā, man personīgi šķidrie labāk patīk.

Man no Avon tas zaļais- sasmērēju vienalga cauri sit. 

var pirkt cc kreemu, kas ir kā tonālais liidzeklis          ,kuraa ir zaljaa baaze, kas nosedz sarkanos plekjiishus, taads ir gan l'oreal, gan citaam firmaam

konsistence nav bieza, vismaz ja saliidzinu ar catraice matte vai rimmel tonaalajiem, var  pat teikt shkjidra bet klaajas lieliski

Vajag konsileri likt virsum, tad bus effektiktivaks, neka vienkarsi tonalais. Piekritu Katrinai skidrie , manuprat, ir labaki. :) 

+ j, man uzmetas,kada nejauka pumpa liek virsum citrona sulu, apsartums mazinas un ari pumpa atrak noiet... 

> Irena

> Natālija

Tam kam bieza konsistence? 

Manuprat tikai biezie nomaskes pumpas labi, BB un CC kremi pieskir tiki mazu toniti adai, bet nenomske pilniba.

1 - 10 с 27