negatīvā???? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

negatīvā????

Iegāju tikko savā profilā un uzdūros uz negatīvo no kādas dāmas - Minnie

Kādā sakarā vsp nesaprotu:/ 

Kādai ar ielika ?-vai tikai mans profils negāja pie sirds.

Kkāda bezatbildība.

13 Ответы

Mok netīšām kas saspiedās. Raxti administrācijai.

Varbūt nepatika,ka Tavā profila bildē Tavai Minnijai ir otrā pusīte,bet viņas bildē nav. :D Pārāk acīs krīt šis niks un foto sakritība,haha.

> Adhara

Mok netīšām kas saspiedās. Raxti administrācijai.

Pēdējā reizē kad raxtiju manu veestuli vsp nelasija... tikai kad izveidoju tēmu forumà tad noņēma tāpēc šoreiz ar tā nolēmu darīt.

hmmm varbūt bet var taču uzrakstīt ka netīšām....

Sodien registrejusies. Ganjau, ka nav izlasijusi portala noteikumus un tagad tik skatas profilus, un bliez ieksa smaidinus. 

> Janeta

Varbūt nepatika,ka Tavā profila bildē Tavai Minnijai ir otrā pusīte,bet viņas bildē nav. :D Pārāk acīs krīt šis niks un foto sakritība,haha.

Tu lasi manas domas mēs tiko ar draugu par to pašu nosmējām:D 

> Janeta

Šis bija tik smieklīgi. :DDDD

nu ja ta persona kas ielika ir tikai sodien registrejusies,,varbut kads kas tevi velas ka samulsinat ,jo var tak redzet ka tas kas raksta dara to tisi ,jo tik sodien ir registrejies un darijumus nav veicis ,taka iesaku padoma par saviem iespejamajiem nelabveliem,kas sadu joku var izstradat,ieriebjot tev

> Janeta

vaine Smejošs

Es domāju, ka netīšām uzspiedās. Man ar tā ir gadījies - gribu apskatīt atsauksmes un autuomātiski spiežu nevis uz atsauksmēm, bet uz sejiņām un arī vienai dāmai netīšām ieliku negatīvu vērtējumu. Pati uzrakstīju administrācijai, ka kļūdījos. Ar ilgumu, cik ilgi te esi - tam nav nozīmes :)

> Tikai bērniem

Es domāju, ka netīšām uzspiedās. Man ar tā ir gadījies - gribu apskatīt atsauksmes un autuomātiski spiežu nevis uz atsauksmēm, bet uz sejiņām un arī vienai dāmai netīšām ieliku negatīvu vērtējumu. Pati uzrakstīju administrācijai, ka kļūdījos. Ar ilgumu, cik ilgi te esi - tam nav nozīmes :)

bet ja neesi lasijusi portala noteikumus. protams klainosi apkart par portalu un liksi smaidinus vai patik vai nepatik profils.

1 - 10 с 13