negatīvā???? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

negatīvā????

Iegāju tikko savā profilā un uzdūros uz negatīvo no kādas dāmas - Minnie

Kādā sakarā vsp nesaprotu:/ 

Kādai ar ielika ?-vai tikai mans profils negāja pie sirds.

Kkāda bezatbildība.

13 Ответы

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Tikai bērniem

Es domāju, ka netīšām uzspiedās. Man ar tā ir gadījies - gribu apskatīt atsauksmes un autuomātiski spiežu nevis uz atsauksmēm, bet uz sejiņām un arī vienai dāmai netīšām ieliku negatīvu vērtējumu. Pati uzrakstīju administrācijai, ka kļūdījos. Ar ilgumu, cik ilgi te esi - tam nav nozīmes :)

bet ja neesi lasijusi portala noteikumus. protams klainosi apkart par portalu un liksi smaidinus vai patik vai nepatik profils.

Tieši tā- viennozīmīgi mani tas neiepriecināja it nemaz... pat ja vinai nepatika ka man ir pārītis:D mazliet slimi  tas ir.....

netīšām to izdarot var taču uzrakstīt un atvainoties, visi esam cilvēki:)

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Tikai bērniem

Es domāju, ka netīšām uzspiedās. Man ar tā ir gadījies - gribu apskatīt atsauksmes un autuomātiski spiežu nevis uz atsauksmēm, bet uz sejiņām un arī vienai dāmai netīšām ieliku negatīvu vērtējumu. Pati uzrakstīju administrācijai, ka kļūdījos. Ar ilgumu, cik ilgi te esi - tam nav nozīmes :)

bet ja neesi lasijusi portala noteikumus. protams klainosi apkart par portalu un liksi smaidinus vai patik vai nepatik profils.

ne, domāju, ka ne tāpēc. Es ar neesmu tā sīki iepazinusies ar portāla noteikumiem. Zinu īsos vilcienos, kas un kā, bet nelasu, kas ir ar atsauksmēm. Nedzīvoju te, lai tajā tik smalki iedziļinātos un sekotu visam līdzi

es portaala noteikumus vispaar neesmu lasijusi, bet tapeec nespiezhu visu ko redzu :D pagaidaamizdevies izbraukt tiiri pielietojot smadzenes :D

11 - 13 с 13