Interesē Jūsu viedoklis - vai ādas imitācija ir tas pats, kas spīdīgs audums? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Interesē Jūsu viedoklis - vai ādas imitācija ir tas pats, kas spīdīgs audums?

Sveikas!

Interesē Jūsu viedoklis.

Situācija sekojoša:

Nopirku šeit legingus:

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=1225831

sludinājumā norādīts - jauni ar ādas imitāciju priekšā, bet saņemu lietotus ar spīdīgu audumu priekšpusē. Vai tas nemaina būtību? Tā kā foto slikti redzams, pērkot vēl pārjautāju pārdevējai, kura apgalvoja, ka tie ir ar ādas imitāciju. Saņemot paciņu, loģiski biju nepatīkami pārsteigta un uzsāku diskusiju ar pārdevēju. Viņa savu vainu neatzīst.

BET PATS GALVENAIS - gribēju noskaidrot Jūsu viedokli: Vai Jums būtu vienalga un neredzat atšķirību starp audumu un ādas imitāciju?

23 Ответы

Ja es pirktu aadas imitaaciju un dabūtu kaut kaadu brīnumu, negatīva atsauksme ar ļoti garu manu komentaaru rotaatu paardevējas profilu par melošanu, jo es tomēr uzskatu, ka tie reaali ir meli.

nee,aadas imitaacija ir kaut kas savaadaaks,nekaa spidiigs audums.

Tas nav viens un tas pats! 

Исправлено 27.01.2016 14:17

> Dii

Ja es pirktu aadas imitaaciju un dabūtu kaut kaadu brīnumu, negatīva atsauksme ar ļoti garu manu komentaaru rotaatu paardevējas profilu par melošanu, jo es tomēr uzskatu, ka tie reaali ir meli.

Nu man arī šķiet, ka tie ir meli - gan par to, ka jauni, gan arī ar ādas imitāciju.

Nekad nepirktu par 10 eur plus piegāde lietotus auduma legingus.

Sorry, jau nopirku! Smejošs

Meitene nejūtas vainīga.

man šausmīgi nepatīk pakaļdarinājumi ādas imitācijai, biju pasūtijusi perkamkopā "ādas imitācijas" legingus,atnāca tāda spīdīga treniņtērpa materiāla legingi,kas bildē izskatijās pēc ādas.Bet vismaz izdevās atgriezt atpakaļ Smejošs

Ja tur nav ādas imitācijas tad reāli ir,kur piesieties,jo tikpat labi varēja džinsus atsūtīt, kas izskatās pēc ādas imitācijas...

Man jau vairāk patīk tas,ka uzdod par jauniem,bet patiesībā ir lietoti. 

Tiesa,ādas imitācija un spīdīgā ļura nav viens un tas pats. 

> Janeta

Man jau vairāk patīk tas,ka uzdod par jauniem,bet patiesībā ir lietoti. 

gan jau kaarteejais gadiijums,kad neatkjeksee pareizo staavokli un paliek ''jauns'''...

Es ari uzskatu ja nonadits adas imitacija, tad tam ari jabut. JA pardeveja neatskir adas imitaciju un spidigu audumu, nu tad ir ... bedigi. 

Исправлено 27.01.2016 14:29

Sludinājuma autore pat uzrakstījusi- "ar ādas elementiem" , kaut āda pat blakus nav stāvējusi.

Tā gan mēdz šeit  rīkoties, viņa nav vienīgā.Esmu pirkusi kleitu, kurai bija rakstīts- zīda. Saņemot atklājās, ka zīds ir auduma sastāvā kādi 30 procenti tikai. Ctiādi kleitai nebija ne vainas, tad nu neko neteicu, bet godīgi tas nav.

1 - 10 с 23

Тема закрыта