Interesē Jūsu viedoklis - vai ādas imitācija ir tas pats, kas spīdīgs audums? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Interesē Jūsu viedoklis - vai ādas imitācija ir tas pats, kas spīdīgs audums?

Sveikas!

Interesē Jūsu viedoklis.

Situācija sekojoša:

Nopirku šeit legingus:

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=1225831

sludinājumā norādīts - jauni ar ādas imitāciju priekšā, bet saņemu lietotus ar spīdīgu audumu priekšpusē. Vai tas nemaina būtību? Tā kā foto slikti redzams, pērkot vēl pārjautāju pārdevējai, kura apgalvoja, ka tie ir ar ādas imitāciju. Saņemot paciņu, loģiski biju nepatīkami pārsteigta un uzsāku diskusiju ar pārdevēju. Viņa savu vainu neatzīst.

BET PATS GALVENAIS - gribēju noskaidrot Jūsu viedokli: Vai Jums būtu vienalga un neredzat atšķirību starp audumu un ādas imitāciju?

23 Ответы

ceru, ka visi pārējie atšķir ādas imitāciju no spīdīga auduma :D

ieteiktu internetā atrast kāds sastāvs ir ādas imitācijai un salīdzināt ar to kas rakstīts pie legingiem :) 

Jaa, shis ir  taads  jautaajums, kas jaapaarprasa. Jo aadas imitaacija iisteniibaa ir viss, kas imitee aadu, arii audums. Juusu gadiijumaa tad maaksliigaas aadas bikses buutu jaameklee.Maaksliigaa aada gan nav spidiiigs audums.

> kristiana

Jaa, shis ir  taads  jautaajums, kas jaapaarprasa. Jo aadas imitaacija iisteniibaa ir viss, kas imitee aadu, arii audums. Juusu gadiijumaa tad maaksliigaas aadas bikses buutu jaameklee.Maaksliigaa aada gan nav spidiiigs audums.

Es jau arī pārjautāju pārdevējai - vai ir ar ādas imitāciju? Atbilde - jā. Ādas imitācija, manuprāt, nav spīdīgs audums un to nevar sajaukt.

Tiesi sakot, man arī likās kā ādas imitācija nozīmē ka manta izskatās it kā darināta no ādas, bet tas nenozīmē ka jābūt tieši no makslīgās ādas]]]] Tas ir mans viedoklis. Pēc manis, uz attēla izskatās ka ādas imitācija)))

Mans pirmais jautājums meitenei, iegādājoties legingus:

Kāda materiāla tie ir?

Lūk atbilde:

Sveiki, priekšpusē āda, aizmigurē nav. Jā viñi loti silti, ziemas. Izmers nav noradits, ir kas starp 36/38. Vidukli , kur josta 70-75, gurnos, platakaja dala 90cm , stiepjas lidz 97apm.

To jau sapratu, ka ne jau dabīgā āda un pat nepārjautāju. Skaidrs - mākslīgā, bet ne jau AUDUMS.

Tagad sapratu. Ja teica ka " āda" ...tad viņai gan nav taisnība ...]

Исправлено 27.01.2016 15:11

A es vispār nesaprotu, kas ir ādas imitācija. Un vēl stiepjas par 7 cm.  Ja tā nav mākslīgā āda un nav dabīgā āda, tad paliek- audums. Pat ne audums, bet trikotāža.

Исправлено 27.01.2016 15:12

> Ronja

A es vispār nesaprotu, kas ir ādas imitācija. Un vēl stiepjas par 7 cm.  Ja tā nav mākslīgā āda un nav dabīgā āda, tad paliek- audums. Pat ne audums, bet trikotāža.

Labots: šodien, 15:08

Aizmugure jau ir auduma (trikotāžas), tas pareizi tika norādīts, tāpēc padodas. BET, ka priekšpuse ARĪ auduma, tas noklusēts.

Nezinu, pati tā saucu un pat veikalos esmu lasījusi uz ,,birkas" - ādas imitācija, var jau teikt arī mākslīgā āda. :)

Paldies, meitenes, par viedokļiem! :)

Ok, saprotu, ka esmu šoreiz iekritusi  un neko darīt. Kādu laiku atkal būs mācība/piesardzība pirkt tikai no zināmām pārdevējām vai arī klātienē.;)

Domāju, ka noteikti nav viens un tas pats. Es saprotu, ka mākslīgā āda ir tā, kas izskatās kā āda, otra puse ir tāds gluds zīdīgs.  Maniem piemēram rakstīts uz zīmītes coating polyurethane backing, 100%polyesters. Tātad viena puse mākslīgā āda, kreisā puse uz kā tas viss piestiprināts.

11 - 20 с 23

Тема закрыта