Interesē Jūsu viedoklis - vai ādas imitācija ir tas pats, kas spīdīgs audums? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Interesē Jūsu viedoklis - vai ādas imitācija ir tas pats, kas spīdīgs audums?

Sveikas!

Interesē Jūsu viedoklis.

Situācija sekojoša:

Nopirku šeit legingus:

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=1225831

sludinājumā norādīts - jauni ar ādas imitāciju priekšā, bet saņemu lietotus ar spīdīgu audumu priekšpusē. Vai tas nemaina būtību? Tā kā foto slikti redzams, pērkot vēl pārjautāju pārdevējai, kura apgalvoja, ka tie ir ar ādas imitāciju. Saņemot paciņu, loģiski biju nepatīkami pārsteigta un uzsāku diskusiju ar pārdevēju. Viņa savu vainu neatzīst.

BET PATS GALVENAIS - gribēju noskaidrot Jūsu viedokli: Vai Jums būtu vienalga un neredzat atšķirību starp audumu un ādas imitāciju?

27.01.2016 15:19

> Best for You!♔

Tiesi sakot, man arī likās kā ādas imitācija nozīmē ka manta izskatās it kā darināta no ādas, bet tas nenozīmē ka jābūt tieši no makslīgās ādas]]]] Tas ir mans viedoklis. Pēc manis, uz attēla izskatās ka ādas imitācija)))

man ar kaut kā daļēji gribas piekrist šim.. man šķiet atšķirīgas lietas - ādas imitācija un mākslīgā āda. bet nu vispār strīdīgs jautājums, jā..

27.01.2016 15:20

"Sveiki, priekšpusē āda, aizmigurē nav."

nu šis gan tad nav pareizi...

27.01.2016 15:54

Jā, bet, ja pārdevēja uzskata, ka nav krāpusies un viss ir korekti, tad ar galvu sienā neskriesi, nav tā vērts. :D Ir dzīvē svarīgākas lietas. :))

Varbūt ar maniem 10 eur kļūs bagātāka un nemānīs citas pircējas.

Tēmu slēdzu, paldies visām par komentāriem. :)

21 - 23 с 23

Тема закрыта