nagu laku noturība - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

nagu laku noturība

Sveikas!

Vēlējos noskaidrot vai man vienīgajai lakoti nagi turās vien 3 max. 4 dienas pēc nagu krāsošanas, tad tie pamazām sāk nolupt veidojot ne pārāk pievilcīgu skatu... Kā ar tām gelish lakām... nekad neesmu lietojusi. Skaitās noturīgākās? Un kā ar šo laku noņemšanu, tāpat kā ar parastajām lakām? Apgaismojiet mani Nevainīgs

P.S. Kādu zīmolu lakas lietojiet?


7 Ответы


nu es piemēram lietoju loreal paris gēla laku. ilgi turās kādas 7 dienas labi uzklājas. daudz dažādu krāsu. drogas iesaku meklēt :)


Man nagu lakas jau pēc pirmās vai otras dienas ir nost ņemamas.  Gēllakas gan turās 1-2 nedēļas. Esmu par gēllakām!


Man ar to nagu lakas noturību ir divi dažādi veidi. Esmu ievērojusi, ka nagu laka uz gariem nagiem(pašas audzētiem) turas nu superīgi ilgi priekš reālās patiesības aptuveni sasniedzot pat nedēļu,pus otru. Uz īsajiem ne ilgāk kā dienu vai divas. Un lietoju nagu lakas arī dažādas, neiespringstu uz dārgajiem plauktiem. :))


Paldies!

Tad tās gelish lakas tādas pašas kā parastās, tikai noturīgākas? Un noņemamas arī ar parasto nagu laku noņēmēju? Vēsais


> Ronja

Nē, tās lakas jāliek vairākās kārtās - bāze, krāsa, tops - jāžāvē UV lampās un noņemšanai parasti iepērk acetonu vai speciālo noņēmēju, kurā kādas 10min jāatmiekšķē laka un jākasa nost, lai gan esmu ņēmusi nost arī ar parasto neņēmēju un īsti atšķirību, nemanu :/


 

 Es dažreiz daru ta uzlakoju nadzinus un tad papūšu virsu  nagiem matu laku turas nedaudz ilgak! Un kad sāk iet nost tad tik ka plevite nonemas!

bet ja vnk uzlakoju nagus turas dienu, divas!

 


Laikam jau 3-4 dienas nagu lakas turēšanās ilgums ir norma Vēsais

1 - 7 с 7