Atradu atverskapi.lv šādus apģērbus un saliku komplektu. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Atradu atverskapi.lv šādus apģērbus un saliku komplektu.

Pirms iegādājos, gribētu pajautāt Jūsu viedokli. Vai Jums patīk un ko vajadzētu, ja vajadzētu pamainīt?

02.02.2016 23:08

Domāju ka ši šallīte īsti nederēs! Vajag ko košāku, lai atsvaidzina! 

02.02.2016 23:11

Priekš manis tumši zila krāsa un brūns priekš pavasara būtu par tumšu, es labāk izvēlētos kaut ko gaišāku.

02.02.2016 23:24

Smejošs

ir parādījies tāds teiciens:

Latvietis atteiksies no melnām drēbēm, tikai tad kad būs izdomāta vēl tumšāka krāsa!:) (tas protams joks)

03.02.2016 01:41

Es pavasarim izveeleetos kaut ko gaishaaku  vai spilgtaaku,prieciigaaku, atsvaidzinoshaaku.Shie tonji un kraasu salikums ir ok,bet es to ziemai atstaatu.:)

04.02.2016 14:50

Jeļena

Viedoklļis par Jūsu komplektiņu) Gruti pateikt ka tas izskatas uz auguma un nezinams kura vecuma cilveks tas izvelas un priekš kada pasakuma vai ikdienai.Varu tikai pateikt, ka ta ka saprotu komplekts ir ikdienai, tad augstpapēžu kurpes nav ērta un ikdnieniska izvēle, bet ja patik tad protams drīkst). Par fasoniem neko neteikšu , varbūt uz Jūms tas izskatas izscili.Pateiksu tikai par krasam)Krasu salikums ir labs, bet var ari izmantot tuvak stavošas krasas no krasu apļa, piemēram oranža ļoti labi izskatas ar zilajām un brunajam toņim , gaisi bruns būs skaists ka ari ļoti tumš bruns.Par gaiši zilu varu pateikt ka šeit visdrīzāk nederes.Jūs izvelejaties šale ar zilu+ roza, labāk būtu piemeram zils ar dzeltenu vai zaļš ar dzeltenu. Bruns peleks balts un melns ir krasas kurie piestav pie visam citam krasam.Ka jau agrāk teicu kontrastejušas krasas ļoti veiksmiga variacija+ tresa krasa. Jauku vakaru un veiksmīgas skaistas lietas Jūsu jaunam komplektam)

04.02.2016 15:39

Pavasarim es noteikti izvēlētos īsāku trenci vai jaku, krāsu paleti gaišāku, šis man rudeni atgādina...

Un nebaidies no krāsām, tagad taču googlē var atrast tik daudz paraugus krāsu paletēm.

vairākas lietas vienā tonī rada smaguma sajūtu, bet ja pamaini nianses, tad izskatās sulīgāk.

05.02.2016 00:13

Paldies par visiem Jūsu komentāriem.

Man lūgums bija novērtēt tieši šo komplektu, neatkarīgi no mana vecuma, auguma un gadalaika. Tas ka ir pieejams daudz un dažādas krāsas,kuras ir spilgtas, nenozīmē ka nevar būt arī šāds salikums. Nenorādīju jau arī ka to nesāšu pavasarī, varbūt tieši rudens skrējienam no darba lidz sabiedriskajam transportam!

Paldies.

11 - 17 с 17

Тема закрыта

Последнее на форуме
Pērku ziemas parku
Dress VIP 27 минут назад
ZS led virtene
londrina 32 минуты назад