Rota vīrusa vakcīna- jā vai nē - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Rota vīrusa vakcīna- jā vai nē

Sveikas vēlreiz!

Vai saviem mazajiem devāt Rota vīrusa vakcīnu? Kāda ir jūsu attieksme? Lasu daudz pretrunīgas informācijas - vieni saka, ka ļoti noderīgi, jo mazie ļoti bieži saskaras ar šo infekciju, bet citi noliedz kā nevajadzīgu, jo nepasargā no visām šī vīrusa formām, bet tikai divām, tāpēc saslimt var tāpat... Neizlēmīgs

23 Ответы

Ja saslimt var ta pat!

Man Dels slimoja ar rota virusU traki gaja..

Un ir pazistamas mammas, kuru berni sakera rota virusu ar visu vakcinu... 

> Duuda

Nezinu, bet kad man dels guleja ar so virusu tad puse infekcijas nodala bija ar berniem, kas sakera so virsus... Un Cik ari nav dzirdets kad berni saker so virusu...

uz rokas pirkstiem? mums te vienu gadu visiem pa visiem galiem viss naaca aaraa, protams ilgums viena vai divas dienas kaa kuram, bet nu daudziem tas bija... bet nu vai mazajam vajag to poti.... ja buus pote tas nenoziimee ka toch nesaslims...

Es noteikti nekādā gadijumā nevakcinētu. Esmu atteikusies pilnībā no jebkādām vakcīnām.

Исправлено 08.10.2013 14:35

Es neusticos vakcinam jo neviena vakcina nau 100procentiga vinjas loti nosit imunitati 

ja berninjam ir slikta imunitate pirmajs ko jadara bernam japacel imunitati ar vitaminiem :)

parasti ja berniniem ir zema imuna sistema tad vini pec vakcinas saslims!!!!

bet tas nau visiem!!!

Un lai ar virusiem tadiem neslimot ir loti jaseko higienaj 

Es savu nevakcinēju pret neko un, tpu, tpu, tpu ir tikai divas reizes bijusi temperatūriņa, kas pēc dienas pāriet un nelielas iesnas, lai arī daudz esam laukā sabiedriskās vietās, veikalos, koncertos utl. ļoti daudz lasīju par potēm gan pret, gan par.., runāju ar pediatriem, pediatiem homeopātiem, bērnadārzu audzinātājām.. ja ir dota iespēja, nedariet to, kādēļ sevi piegrūst ar ķīmijām un savu imunitāti nograut? Vācija sadarbībā ar GB pasūtīja veikt 20 000 bērnu pārbaudi, kā jūtas tie, kuri potēti un nē.. tie, kas potējās bija 10x uzņēmīgāki pret vesalu baru dažādām slimībām un alerģijām, jo tas pat, ka esi vakcinējies nenozīmē, ka nesaslimsi.. 

Visu nosaka laba pārtika, miegs un nepārdzīvošana/stress (jo arī mazajam tāds var būt), tad arī slimības nepielīp, jo nav robu imunitātē. :) Tas tieši tā pat attiecas uz mums pašām. Pirmais signāls ir iesnas, kakla sāpes, neliela temperatūra utl., jo Tavs ķermenis saka - uzmanies, Tu grēko pret sevi! Jāattīra savs ķermenis, atslodzes veidā un jāļauj tam draņķim iznākt ārā, nevis iedzert Coldrex un paņemt savas rezerves, lai vēlāk saslimtu pa nopietnam. Ķermeņa veselība ir kā trauks, Tu nevari tikai ņemt un ņemt, vienā brīdī tas izsīkst un tad sākas problēmas... 

Nedarīsim sev pāri, sargāsim sevi un savus mīļos! 

p.s. pats Pastērs (kas ieviesa vakcinizāciju) savas dzīves beigās saprata, ka tas ir nepareizi, taču pasaule to bija pārņēmusi, jo tas ir viens liels bizness.. ne velti farmācijā peļņa mērāmas miljonos un miljardos..  arī mūsu bērnu viena pote tiek segta no mūsu nodokļu naudas, tie ir ap 7ls, kas aiziet mūsu ģimenes ārsta kabatā, protams, ka viņi teiks, ka vakcinēt vajag.. reti kuram pediatram ir sirdsapziņa.. 

Neviens jau nesaka, ka vakcīna ir 100% drošība. Taču ar vakcīnu, ķermenis ir gatavs slimībai jau iepriekš, līdz ar to, ja tomēr saskaras, tad izslimo vieglā formā. Vecākiem pašiem ir jāizlemj. Ja uzticas saviem veselīgajiem gēniem, tad var nevakcinēties. Taču, ja gēni nav diži labie, tad no tāda muļķīga vīrusa var arī nomirt. Mazuļiem atūdeņošanās ir ļoti bīstama.
Negribas biedēt, taču nav pareizi klaigāt, ka Redziet, mans bērns ir vakcinēts un vienalga saslima.

Es arī saku vakcīnai ņē!Mūsu ģimenes ārsts morāli mūs spiež taisīt potes,bet es pastāvu par savu.

Исправлено 08.10.2013 18:41

Paldies par atbildēm! Šķiet, ka nevakcinēsim.

> plasticdiva

Tad Sanak, tas maminas kas savus berninus potejA, bet neskatoties uz to saslima ar rotA vīrusu ir jasež jaklusē? Jo tas pec tavam domam ir nepareizi Padalities ar savu pieredzi!

1 - 10 с 23