Rota vīrusa vakcīna- jā vai nē - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Rota vīrusa vakcīna- jā vai nē

Sveikas vēlreiz!

Vai saviem mazajiem devāt Rota vīrusa vakcīnu? Kāda ir jūsu attieksme? Lasu daudz pretrunīgas informācijas - vieni saka, ka ļoti noderīgi, jo mazie ļoti bieži saskaras ar šo infekciju, bet citi noliedz kā nevajadzīgu, jo nepasargā no visām šī vīrusa formām, bet tikai divām, tāpēc saslimt var tāpat... Neizlēmīgs

23 Ответы

Absolūti un pilnīgi PAR, jo Rota vīruss ir visbiežāk sastopamais vīruss, kas smagi ķer bērnus, kā arī visvairāk bērnu līdz gada vecumam ārstējas slimnīcā. Paldies, man un manai meitai to nevajag. Un tā nav pote, bet gan perorālā "vakcīna", nesāpīga, bez kādām super mega sekām, ietekmes un kā nu tur vēl, jo iedarbojas tur, kur tas vajadzīgs. Un zinot, kā mocījušās ģimenes un tie mazie bērniņi, kuri dabūjuši šo vīrusu, vēlreiz pateicos. Un vakcīna darbojas aptuveni 2-3 gadus. Un bērns jau ir izaudzis un spēj dzert tik, cik vajag, kā arī savādāk uztver slimošanu!

Un tā nauda ir sīkums, salīdzinājumā ar to draņķi.

Nevakcinēju, JO:

1) mājās nav citi bērni, kas atnestu vīrusu (parasti šo min par pamatu vakcinācijai),

2) šim vīrusam sāk parādīties paveidi, kas nedod garantiju, ka tiks sveikā cauri,

3) ja tomēr saķer šo vīrusu, mājas apstākļos to neārstē (vismaz es tā saprotu),

4) slimnīca ir tikai 2 km attālumā un tur strādā zinoši ārsti (it sevišķi bērnu nodaļā),

5) nav ko piedzīt bērnu ar visādām "zarazām"

> veta123

Nevakcinēju, JO:

1) mājās nav citi bērni, kas atnestu vīrusu (parasti šo min par pamatu vakcinācijai),

2) šim vīrusam sāk parādīties paveidi, kas nedod garantiju, ka tiks sveikā cauri,

3) ja tomēr saķer šo vīrusu, mājas apstākļos to neārstē (vismaz es tā saprotu),

4) slimnīca ir tikai 2 km attālumā un tur strādā zinoši ārsti (it sevišķi bērnu nodaļā),

5) nav ko piedzīt bērnu ar visādām "zarazām"

Piekrītu!

Исправлено 05.02.2014 15:58

Es arī savējo dēlu nevakcinēju! Bija pāris reižu rotavīruss, izsaucu uzreiz ātros,jo cik dzirdējusi par šo vakcīnu,arī ir pretrunīgas domas.

Starp citu, tā kā puika jau divas reizes slimoja ar šo, mums ārste izrakstīja Regidron pulverīti, kas ļoti labi palīdz un jau nākamajā dienā viss pāriet!

Katra māmiņa labāk zina, kas ir vai nav vajadzīgs viņas bērnam, tas ir fakts, kā arī atbildība par izdarīto vai neizdarīto arī ir uz mums pašām.

Ir baisākas slimības kā Rota vīruss, kā arī ir baisākas vakcīnas. Un nemaz jau nevajag vakcīnas, palasiet dažādu zāļu instrukcijas, kājas stīvas metas, bet... pie vajadzības mēs tak tās zāles dodam, ne tā? Un daudzas pat nelasa blakusparādības, kas minētas, piemēram, vienam no 100 vai 1 no 1000.

Un kas gan ir 1 no 100? Tāpat arī ir ar šīm baisajām ietekmēm uz bērniem no dažādām vakcīnām.

Tieshi pret rota viirusu vakcineeties esot bezjeedziigi. Esmuj 3beernu mamma un man tfu tfu tfu tikai vecaakais beerns liidz shim vienreiz dzivee slimojis ar kko liidziigu rotiniekam,bija loti smagi...vinjam bija 11meeneshi..BET- aarsti peec analiizeem taa arii nenoteica,kas tas par veederviirusu vinjam bija- kaut kaads zarnu..bet paziimes taadas pashas..

Esmu runaajusi ar aarstiem un viedoklis ir taads pats- nav iisti jeegas shai vakcinai,jo ir loti daudz paveidi shai ''zarazai''

Bet runaajot par citaam vakciinaam-uzskatu,ka tomeer ir jaavakcineejas,jo vismaz no taada drankja kaa garais klepus,kas saslimsanas gadiijumaa beernam noaardiitu visu normaaalo ,kas ar plausaam var buut un sacakareetu veseliibu uz visu muuzhu,no shii vismaz vakciina pasargaatu.

Jaa,ir slimiibas,kuras,neskatoties uz vakciinaam,beerni tomeer izslimo.Un kaa piemeeru varu mineet veejbakas..videejais beerns bij poteets,jaunaakais arii,Saslima krietni vecaakais,kuru tolaik veel nepoteja. Saslima 9gadu vecumaa..un no vinja pielipa arii videejam...bet jaunaakajam nee....

Viedoklis atskiras,kaadeelj taa. Viena versija,ka jaunaakajam pote bij bijusi pirms meenesha,bet videejam pirms paaris gadiem. Un videejais tikko bij loti slims ,liidz ar to vnk imuunsisteema novaajinaata....Otra versija- vakciinas Lv esot diemzeel ar noteceejushiem terminjiem un nekvalitatiivas..un to iedarbiiba neesot iipashi efektiiva...

Lai nu kaa...es savus beernus poteeju,jo ir dazas slimiibas,kuras negribeetu,lai beerni izslimo....

Bet nekritizeeju un nenosodu taas,kas nevakcinee.Katram sava izveele..jo redz- pat man vakcineets beerns saslima!!!

Un par rota viirusu....Ir vnk jaamazgaa rokas- daudz un biezhi!!! :) Taa var izvairiities ne tikai no rotinieka,bet arii no citaadaam lipiigaam slimiibaam :)

Jo muusu maajaas slimo reti!!!! (tfu tfu tfu)

Un ne vienmeer,ja kaaads ir saslimis ar kko liidziigu veederviirusam,saslimst arii paareejie :) Kaa ar citiem viirusiem...eedam kjiplokus un ruupeejamies par higieenu !!!Kaa arii- ar beerniem veikalus neapmekleejam ;) 

Vnk ir taadas lietas,kas VAR pasargaat no saslimshanas :) Un par to ir jaaruupeejas cilveekam pasham!!!

man doka ar teica ka no taas potes nav lielas jeegas un nav ko tik mazinju lieki durstiit, nu ok shis ta ka pa muti dodas, bet tapat organismam liela slodze esot.. cite vel no tam vejbakaam atsakaas jo uzskata par nevajadzigu 

Исправлено 07.02.2014 00:51

bet nu atteikties no visaam poteem ka te dahzas raksta, es uz savu atbildiibu gan neuznjemtos, neod dievs.. 

tagad vel modee ir nepoteet .. ja vel visi potetu tad vel varetu aizdomaties prieshkam man potet ja visi ir sapoteti.. bet tagad jau taa nav 

un taas kuras saka ka vispar nepotee, ka tad jus darzinja bernu palaizhat kur jabut ziimei no arsta ka ir tas obligataas potes?

Es savu bernu nevakcineju,jo man arste lai gan ieteica ka pote ir laba,tomer winja nepasargās pilnība no rota virusa-atšķirība bushot tada ka mazais parslimoshot vieglāka forma,bet par cik rupejos pati cik vien varu par savu berna veselibu,uzskatīju ka labak winju nesazaljoshu.....protams ka te tika minets ka wajadzigas potes pret garo klepu u.c lietām ,tas pats par sevi,bet biju pret sho poti un tfu tfu tfu berns ne reizi naw dabujis sho wirusu,ari wecakais berns kuram 6gadi naw slimojis ar vederu (tfu tfu tfuuuuuu :).  ) 

11 - 20 с 23