Iesakiet dermatologu Rīgā - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Iesakiet dermatologu Rīgā

Sveikas!

Variet ieteikt labu dermatologu, kas varētu palīdzēt tikt galā ar ādas ērcīti?

Paldies jau iepriekš Aci miedzošs

22 Ответы

Gribu arī es savā pieredzē padalities. Man bērnam dažas pumpiņas uz vaigiem uzmetas,nu ko tur,uzreiz skrejām pie dakterīša,dakterīte,kas toreiz strādāja Veselības namā 5  (kas atrdoas grēcinieku ielā) apskatījas,bez jebkādām analīzēm izrakstīja ziedi un vitamīnus,ok. Paskrēju tālāk uz aptieku,nopirkam to ziedi,mājās visu sasmērējām kā bija teikts,pēc dažām stundām bērnam tika sadedzināti visi vaigi līdz tādāi pakāpei,ka bērns pēc tā nedēļu slimnīcā ārstējies.

Tāpēc vienmēr uzstājiet uz analīzēm,nevis lai  uz acs diagnozi izraksta! Zinu viena ārste vecmilgrāvja poliklīnikā vienmēr raksta vispirms analīzes,bija krievu ārste,bet tāi ir ļoti laba pieredze dermatoloģijā,viņu sauca Jeļena,uzvārdu diemžēl neatceros,bet droši vien tajā poliklīnikā viņa joprojām strādā,tāpat viņa strādā Linezerā infektoloģijas centrā,līdz ar to diezgan zinošā. Lūk tā

Kāds zin cik maksā analīžu noņemšana no dzimumzīmes un cik maksā noņemšanas dzimumzīmes ar lāzeru?

Katrā ziņā lielākā un pieredzes bagātākā klīnika ir VC4 dermatoloģijas klīnika. Tur arī plašākās ārstēšanas iespējas un daudz dakteru, no kuriem izvēlēties. Tur strādā arī augstākpieminētais Karls, bet katram ir savs neveiksmes stāsts un katram savs dakteris. Varu ieteikt Dr. Jaceviču, piemēram. Bet vispār jāzina, kas tieši par vainu, jo katrs uz kaut ko specializējas. Karls, piemēram, uz onkoloģiju.

Briaana ielaa? Adas centrs.?

Pati vel neesmu bijusi bet plaanoju driizuma apmekleet. Domaju ka tur buus labi,jo daudz dakteri. panjema jau analiizes drizuma dodos aatkal.

Pagaidam viss liekas OK :)

> mjau

Briaana ielaa? Adas centrs.?

Pati vel neesmu bijusi bet plaanoju driizuma apmekleet. Domaju ka tur buus labi,jo daudz dakteri. panjema jau analiizes drizuma dodos aatkal.

Pagaidam viss liekas OK :)

Kadas tiesi vajag analizes, un cik tas maksa????

Varu ieteikt dr. Kohu un dr.Sohu no ARS (Skolas iela 5, Rīga). 

Gāju visu laiku ar ādas problēmām pie Kohas, līdz viņa bija dekrētā un gāju pie viņas kolēģītes - dr. Sohas.

Abas ļoti labas, ļoti patika. Iepriekš biju gājusi pie pavisam citas dakteres  - viņa toreiz tikai pateica, ka "nav jaut tik daudz to pumpu", sarakstīja daudz dažādas smēres un viss. Šī attieksme man īpaši nepatika. Tagad, kad eju pie Sohas, vienmēr visu paskaidro - kāpēc attiecīgā smērīte man der labāk, kāds sastāvs smērei un ko tas darīs.

Ļoti iesaku!

Neatceros vardu un uzvardu,bet atradaas Vienibas gatve-bernu kliniskajaa slimnica.

Baigi labs arsts

> Jekaterina

Dr.Kaleja infektologijas slimnica. Vinai ir 70 gadi,bet forsa daktere.

Un piersksts pie vinas aptuveni pec 2-3 nedelam

Labots: 09.10.2013 14:51

Biju pie šīs dakteres. Un , var būt, nav slikts speciālists, bet ļoti visu pārspīlē un sazīmēja tumšās krāsas - reāli, bez analīzēm, man parasts laborants daudz vairāk pateica. Problēma pārgāja praktiski pati par sevi, bet izejot no šīs dakteres kabineta, man likās, ka ir ļoti slikta situācija, kas reāli izrādījas pilnīgi sīkumi:) ļoti pārspīlē.

"Veselība un estētika", SIA, Dr. Ineses Kolontajas - Zaubes privātprakse.

t.26551923, Rīga, Brīvības iela 181-2

"Veselība un estētika", SIA, Dr. Ineses Kolontajas - Zaubes privātprakse.

t.26551923, Rīga, Brīvības iela 181-2

11 - 20 с 22