sūtījums ar pēcapmaksu. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

sūtījums ar pēcapmaksu.

Pirmo reizi jāsūta ar pēcapmaksu pa pastu... 

ko ir jādara kà jāpako. Vai man ir jāmaksā uzreiz par piegādi?  Kā notiek apdrošināšana un kā es to naudu pēctam saņemšu.

Meitenes padalamies ar pieredzi savādāk galīg nav saķeres kas jādara:D

17 Ответы

Jāmaksā Tev paku nosūtot+jāmaksā vēl klāt par pakas apdrosināsanu un to,ka naudu Tev pasts ieskaitīs kontā (apmēram 1.50eiro klāt pakas summai). A garantiju nekādu,ka tas cilveks tai otra galā to paku arī izņems........Ja neizņems, Tev paku apmēram pēc 2 nedēļām atsūtīs atpakaļ.Būsi samaksājusi par neko........Man ir tāda pieredze,tāpēc ar pēcmaksu neko un nekad vairs nesūtu.

> Saulespuķe

Jāmaksā Tev paku nosūtot+jāmaksā vēl klāt par pakas apdrosināsanu un to,ka naudu Tev pasts ieskaitīs kontā (apmēram 1.50eiro klāt pakas summai). A garantiju nekādu,ka tas cilveks tai otra galā to paku arī izņems........Ja neizņems, Tev paku apmēram pēc 2 nedēļām atsūtīs atpakaļ.Būsi samaksājusi par neko........Man ir tāda pieredze,tāpēc ar pēcmaksu neko un nekad vairs nesūtu.

Pilnīgi piekrītu, man arī ir tāda pieredze :/ 

Arī esmu sūtījusi ar pēcapmaksu un briesmīgākais gadījums kāds jebkad bijis. 

kpc tu atlauj ar peeecapmaksu? diezgan riskanti, manuprat

es vispar reti kko pērku ja man nesūta ar pēcapmaksu..

Esmu sūtījusi ar pēcapmaksu. Viss bija ok, nekādu problēmu.

Oj, pēcapmaksa ir arī mana melnā pieredze. Uz šī grābekļa uzkāpu vairākas reizes, naivi noticot saldajiem solījumiem!

Manuprāt, šodien, kad Latvijas pastam ir alternatīva- pakomāti,šis sūtīšanas veids vairs nav tik aktuāls, turklāt šis "prieks" dos krietnu sitienu maciņam, bez nekādām garantijām.

Esi uzmanīga! Lai daudz veiksmīgas sadarbības! :)

Būs uz vietas jāaizpilda veidlapas. Man tieši pildīšanas pēc ar pēcapmaksu īpaši nepatīk. Vienmēr ieprekš prasu atsūtīt uz kontu sūtīšanas izdevumus, tās pāris reizes, ko uz uzticējos, paldies Dievam, meitenes nav pievīlušas.

Pasta mājaslapā ir kalkulators izmaksām, pati pēcapmaksa nav TIK dārga, maz procents no summas bija, bet paka ir jāapdrošina uz apaļu ciparu, kas nav mazāks par pēcapmaksas summu, piem., ja pēcapmaksā gribi 16.05€, jāapdrošina par 17€.

Ja paka nepārsniedz 2kg, var sūtīt kā sīkpaku. Man summas parasti ir līdz 25€ un sūtīšana vienmēr izmaksā ap 4€.

Ja naudu saņem pastā nevis uz kontu (1-2 darba dienas pēc pakas izņemšanas tajā galā), tad nav jāpiemaksā naudas pārskaitījuma maksa, kas grāk bija 1Ls, tagad laikam 1,5€. Vienmēr naudu izņemu pastā, tā iepriekš minētajā sūtīšanas maksā nav iekļauta.

Ja meitene otrā galā paciņu neizņem, tā pēc mēneša bez papildus maksas tiek atgriezta uz Tavu pasta nodaļu, bet sūtīšanas izmaksas neviens neatgriež.

Visi maksājumi pastā ir jāapmaksā uzreiz, bet naudu saņem tikai tad, kad otrā galā meitene paku izņem un samaksā.

Nekad nepiekristu ar pecapmaksu,  pec tam pardevejas naivi brinas kapec tiek mulkotas, bet nu katram savs:)

PS. ieteiktu no pircejas  paprasit pusi summas ar prieksapmaksu

Es sutu ar priekšapmaksu un tikai:)

1 - 10 с 17