Uzaicis Permanentais make up - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Uzaicis Permanentais make up

Sveikas!

Zinu, ka šši tēma jau ir izskanējusi agrāk, bet laiks iet - pieredze mainās.

Dāmas, kuras izmēģinājušas šo procedūtu - Jūsu atsauksmes un ieteikums patiesi labam/profesionāla meistaram, kurš 100% ievēro sterilitāti. 

jau iepriekš paldies!

12 Ответы

Sameklē Facebookā Kristīne Jēkabsone.

Salons Poetica, meistare Jevgenija ))

https://m.facebook.com/Permanentais-make-up-Agnese-853876841323427/

> Liigoniite

Sameklē Facebookā Kristīne Jēkabsone.

Neesmu facebook, interesē meiteņu viedokļi šeit!

Исправлено 11.02.2016 13:46

Paldies, bet google es māku sameklēt gan forumus, gan meistarus (man nevajag linkus):). Man gribētos dzirdēt personīgo pieredzi, ja tāda ir - patīk, nepatīk, kas notiek pēc gada u.t.t. +foršs meistars  (un nevis pēc atsauksmēm , bet personīgā pieredze). 

ir labi,ja labs meistars. pēc kāda ilgāka laika,ja grib atkal tādas pamanāmākas,tad jāiet vienkārši uz korekciju.

pašai ir,bet taisīju vasaras sākumā,domāju vasarā atkal iet uz korekciju,lai ir tumšākas un izteiksmīgākas.

itkā iesaku,ja pašai nav biezas uzacis. bet ja ir,tad labāk vienkārši nokrāso un izrausti pie kosmetoloģes smuki.

Oktobri taisiju pirmo reizi, viss bija oki, pec kreveles nonaksanas paradijas gaisi plekisi, gaju atkal aizkrasot,  un ta 3 reizes, man loti asinoja vislaik, un anisteziju nenema, bet tas katram indeviduali, un var gadities ka nenem krasu dazas vietas, tas protams retums bet man ta gadijas, bet tagad viss oki

mattinu tehnika izziet atrak ara, tapec es atsiju ar pilno aizkrasosanu. un turas lidz 5 gadi

Paldies, meitenes, par dalīšanos pieredzē! Man ir ok forma, bet nav biezas (retas), lūk. Un , protams, ēnoju un saņemu komplimentus uzacīm (kuras bez piekrāsošanas ne tuvu nav ideālas manā skatījumā). Domāju par šo procedūru, bet tikai , lai būtu tāds pats efekts, kad pati uzkrāsoju, bet, kāpēc šabos - jo nav pārliecības, ka tā tas būs +negribu asiņošanas un diskomfortu, īpaši, ņemot vērā, ka uzkrāsot skaisti uzacis man prasa vienu minūti! Parasti , labāk izmēģinu, lai zinātu, vai man der, bet šis nav tas gadījums, kad gribas izmēģināt ar domu- nu nederēs, nekas....tas nav gelish vai matu krāsošana citā tonī. Tapēc "ievācu" maksimāli informācijas. 

Varu ieteikt meiteni vārdā Juta Valdmane. Mana draudzene tiko pie viņas uztaisīja uzacis. Ļoti smuki, matiņu tehnikā. Reāli izskatās kā dabīgās. 

Pati arī briestu šim procesam tieši pie viņas.

1 - 10 с 12