kur tiekaties un pielaikojat? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

kur tiekaties un pielaikojat?

Esmu jauniņā visā šajā pārdošanas biznesā caur internetu, taču man ir milzīga soma ar diezgan normālām drēbēm, kuras es neesmu gatava vest līdzi uz jauno dzīves vietu. Es labprāt pamēģinātu patirgoties, taču jautājums, kas nodarbina manu prātu ir - ok, es sagatavoju sludinājumu, kāds piesakās pirkt, bet kur mērīšana, ja es piemēram neesmu gatava uzņemt pie sevis?

Dārgās dāmas, kā jūs parasti rīkojaties, ja nav noslēpums? Kā ir pieņemts, tā teikt, korektais veids kā veikt šādu operāciju?

33 Ответы

Kāda tirdzniecības centra veikalā var tīti labi uzlaikot.

Parsvara sutišana caur pakomatiem.

Es pie sevis nekad neaicinu, jo nevar zināt kas par personu atnāks... Tiekos t/c vai vietā kur ir pielaikošanas kabīnes! 

Lielveikalu uzlaikošanas kabīnēs, ja klātienē. Ja sūta caur pakomātiem, tad samēra drēbi.

> Snowfox

Es pie sevis nekad neaicinu, jo nevar zināt kas par personu atnāks... Tiekos t/c vai vietā kur ir pielaikošanas kabīnes! 

+++++++++++++

Veikalos, pielaikošanas kabīnēs :) Citreiz esmu braukusi pie meitenēm uz mājām, jo piemēram ir mazi bērni un viņas nevar izskraidīt uz veikaliem.

> Snowfox

+,turklat ari vienmer var merus iedot. :) 

Virsjakas esmu arī parkaa laikojusi, pilnīgi normaali. 

Pie sevis nesaucu, jo suns vecs un niķīgs, bērniem stress, man to nevajag, nedaudz bail arī. Ja nu vienīgi aarpusē pie vaartiem.

Par meeriem - ja caur sūtīšanu, tad, protams, svarīgi, bet, ja ir iespēja tikties klaatienē, labaak piemērīt, jo ne visiem der viens un tas pats piegriezums. Pati esmu nopirkusi preci, kas perfekti der, bet izskataas slikti uz mana auguma.

Vai sūtu, vai arī kādā tirdzniecības centrā :)

Ja viss apmierina, bet tikties tirdzniecības centrā nesanāk, sarunajam caur kādu nodot, vai pati aizvedu ja pa ceļam esmu :)

man pienemami ir tikai majas, bet pircejas ir merijusas uz ielas,masina un toletes:)

1 - 10 с 33