kur tiekaties un pielaikojat? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

kur tiekaties un pielaikojat?

Esmu jauniņā visā šajā pārdošanas biznesā caur internetu, taču man ir milzīga soma ar diezgan normālām drēbēm, kuras es neesmu gatava vest līdzi uz jauno dzīves vietu. Es labprāt pamēģinātu patirgoties, taču jautājums, kas nodarbina manu prātu ir - ok, es sagatavoju sludinājumu, kāds piesakās pirkt, bet kur mērīšana, ja es piemēram neesmu gatava uzņemt pie sevis?

Dārgās dāmas, kā jūs parasti rīkojaties, ja nav noslēpums? Kā ir pieņemts, tā teikt, korektais veids kā veikt šādu operāciju?

33 Ответы

> Janeta

> ambivalenta

Paldies par ieteikumiem, ņemšu vērā. :) Vai kāda no jums ir darījusi tā, ka sakrauj visko savā mašīnas bagažniekā, piemēram, un paziņo par vietu, kur stāvēs, un tad vairākas meitenes var vnk pienākt, piebraukt utt, un pa taisno no bagažnieka izcilāt un apskatīt kas patīk un kas ne, un ir turpat spogulis paņemts līdzi visā augumā, ka var apskatīt dienas gaismā. Es protams nedomāju, tad ja ārā ir drausmīgs laiks, bet nu vispār, kā jums liekas vai tāds variants varētu iet krastā?

Tam ir domātas lielās Andeles,lai nav šādas darbības jātaisa uz ielas. :)

Jā, es par Andeli esmu interesējusies un arī par dažādiem krāmu tirdziņiem, kur cilvēki uz vietas tirgojas, bet visi kā viens ir tikai sestdienās, un es nu nekādi diemžēl sestdienās nevaru, ja kaut kas būtu pieejams svētdienā es noteikti piedalītos :) Nu jā, skatos, ka visai tāds piņķerīgs pasākums. Laikam vislabākais ir lielveikalu kabīnes.

Paldies par atsaucību, apdomāšu ko un kā labāk :)

FB grupās esmu manījusi, ka dažas meitenes mājās mēdz rīkot tādas "andeles", kad tirgo nost visu iespējamo, bet tomēr risks. Cilvēki ir dažādi, ne katrs nāk ar labiem nodomiem...

Man ir bijusi doma, ka vasarā varētu būt tādi tirdziņi brīvā dabā, bet nu tur jau atkal vajag 101 atļauju, un ja atkal ir ieejas/daliibas maksa, tad neatmaksājas tiem, kas grib notirgot pāris kurpju pārus un 1 blūzi...

no reizes kad nacu pretii un 3 eiru bluuzes deelj speciaalidevos daamai tiikamaa virzienaa un rezultaataa ar visu bluuzi naacu ari atpakalj, jo kundziite attapaas ka xs nav m, neko meeriit nedodu, turklaat sanjeemu atpakalj vel noziekjeetu ar tonaalo.

savaas maajaas sveshus arii nelaizhu. ja peerk kaut ko kaada no manas pilseetas, tad uz kaut kaadaam mistiskaam speciaalaam vietaam dodos tikai tad, ja man tas atmaksaajas un lietu tieshaam peerk nevis pasaka ka paskatiisies. un taalaak par centru arii nedodos-neuzskatu, ka man lieta dazhu eiro veertiibaa ir jaapieved speciaali klaat. 

> Ieva

no reizes kad nacu pretii un 3 eiru bluuzes deelj speciaalidevos daamai tiikamaa virzienaa un rezultaataa ar visu bluuzi naacu ari atpakalj, jo kundziite attapaas ka xs nav m, neko meeriit nedodu, turklaat sanjeemu atpakalj vel noziekjeetu ar tonaalo.

savaas maajaas sveshus arii nelaizhu. ja peerk kaut ko kaada no manas pilseetas, tad uz kaut kaadaam mistiskaam speciaalaam vietaam dodos tikai tad, ja man tas atmaksaajas un lietu tieshaam peerk nevis pasaka ka paskatiisies. un taalaak par centru arii nedodos-neuzskatu, ka man lieta dazhu eiro veertiibaa ir jaapieved speciaali klaat. 

+

Исправлено 12.02.2016 16:18

Šobrīd pārsvarā sūtu ar pakomātiem, jo dzīvoju mājās ar bēbi un drusku nomaļākā rajonā. Retu reizi aicinu pie sevis - tikai tad, ja cilvēkam interesē kaut kas konkrēts un ir liela gribēšana uzmērīt (pārsvarā tas attiecās uz dārgākām mantām - mēteļi, apavi) vai ir darīšanas manā rajonā un sanāk braukt garām utt. Pārsvarā jau sanāk tā, ka nokāpju ar preci lejā pagalmā, pircēja apskatās un saka ņems vai neņems nemaz nemērot, jo daudzi pircēji vienkārši baidās pirkt "kaķi maisā" dēļ iepriekšējas negatīvas pieredzes ar sūtījumiem. Šad tad arī pievedu klāt, bet tikai tad ja tas sanāk man pa ceļam :)

Agrāk, kad  strādāju centrā, ļoti bieži tikos ar pircējām tirdzniecības centros, meitenes mērīja uzlaikošanas kabīnītēs, bet es tikmēr ievērtēju jaunumus ;) 

Uz mājām aicitātu zināmas meitenes,svešas nekad,lai gan ir kur laikot un apkārt tīrs un kārtīgs.

Vispār ir negatīva pieredze,ja grib laikot jaunu un labu drēbi,pēc tam sakopt jaunai kleitai padušu smaku ir diezgan nepatīkami...esmu arī atteikusi ļaut laikot meitenei kleitu,kurai pa gabalu jau redzu,ka 2izm. par mazu,kurš pēc tam maksās remontu?

Man nav problēma, ka meitenes atbrauc un mēra pie manis mājās! Problēma ir saskņot laiku , jo esmu reti mājās.

Tie parasti ir gadījumi, ja ir ļoti daudzas drēbes, kas iepatikušās. Tās meitenes ,kas ir bijušas zina , ka tas parasti ievelkas- jo sanāk uzmerīt pat līdz 50 vienībām;)...Bet nu visas aiziet projām kautko iegādājušās un priecīgas!  

Bet nu 98% sūtu pa pakomātiem, jo visu atklāti pasaku un arī izmērus nosaku visai precīzi. Jo visu var izrunāt un saprast aŗi sarakstoties, un noskaidrot kāds īsti ir izmērs. 

Uz ielas drēbes laikot kautkā nē... 

> ambivalenta

Paldies par ieteikumiem, ņemšu vērā. :) Vai kāda no jums ir darījusi tā, ka sakrauj visko savā mašīnas bagažniekā, piemēram, un paziņo par vietu, kur stāvēs, un tad vairākas meitenes var vnk pienākt, piebraukt utt, un pa taisno no bagažnieka izcilāt un apskatīt kas patīk un kas ne, un ir turpat spogulis paņemts līdzi visā augumā, ka var apskatīt dienas gaismā. Es protams nedomāju, tad ja ārā ir drausmīgs laiks, bet nu vispār, kā jums liekas vai tāds variants varētu iet krastā?

Domāju, ka šāds variants neiet krastā, jo dzīvē īsti tā nav, ka iet uz noteiktu vietu bariem. 

jēziņ,man tak Andelē dāma mērīja blūzi un tad es ieraudzīju TO! Tas bija liels spalvu kušķis,kurš vēlās ārā no paduses un manāmi iesvīdis. Ļoti cerēju,ka nopirks blūzi,jo tādu atpakaļ likt tak nevar. :D

21 - 30 с 33