Paniskas Bailes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Paniskas Bailes

Sveikas

Meitenes no kā Jums ir paniskas bailes?

35 Ответы

No fiziskaam saapēm, piem., operaacijaam, brūču šūšanaam utt. :)

Dažreiz no tumsas. Un no maniakiem :) :D

paniskas bailes no čūskām un žurkām :D 

no zirnekliem :D :D ossobenoo kad ir liels zirneklis :D :D uzreiz chibu mekleju:D

man bail no augstuma, dzila udens ..... bail braukt pari augstiem tiltiem :D Brrrrrrr ganjau nesmu es tada vieniga! vismaz ta ceru :D kajas tric kad jabrauc pari tiltam augstam :(

no čūskām un zirnekļiem, vēl no augstuma, bet mēģinu pārvarēt :D

zirnekļi, prusaki un citāda veida rāpuļi, aks nez kāpēc dzīvo uz šīs planētas

Man ir panikskas bailes no adatām un asins analīzēm. Zinu, ka tas izklausīsies smieklīgi un gan jau liela daļa ierēks, bet savā vecumā joprojām histēriski raudu, kad noņem asins analīzes, jo baigi sāp

Pēdējo reizi, kad vasarā nodevu asins analīzes , māsiņa man pat pateica - Vakar mana meita dzemdēja un ir trīs gadus jaunāka par tevi, bet tu te raudi asins analīžu dēļ :D

jaa man ar no ccuuuskam pat redzot bildes vinas spalavas sacellas :D

ooo, atcerejos, man ljoti bail peldeties pa tumsu (( kad udens ir it ka melns... pat nevaru udeni iejet( 

No zirnekļiem-visādu veidu!Brrr...

Es varētu tumsā viena pati iziet cauri kapiem vai caur tumšiem parkiem bez laternām,lai tikai nenāktos ieraudzīt tos pretīgos,riebīgos,šausmīgos briesmekļus!Tādus pavisam,pavisam maziņus-milimetrīgus es pat varu paņemt rokā,bet ja ieraugu visus pārējos-it sevišķi tos,kas dzīvo šķūnīšos,ar krustiņiem virsū,es kliedzu kā sajukusi! :D

1 - 10 с 35