Paniskas Bailes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Paniskas Bailes

Sveikas

Meitenes no kā Jums ir paniskas bailes?

35 Ответы

> M. K.

Neesi gan vienīgā. Tikai manā gadījumā ir apvienojums - bail braukt pāri tiltiem, kam apakšā ir ūdens. Bet tas saistāms ar to, ka man ir vienkārši bail no dziļa ūdens - baseins, tas nav tik traki, bet, piemēram, jūra.. kad ūdens ir līdz krūtim, vairs dziļāk ieiet vienkārši nevaru, jo nezinu, cik strauji paliks vēl dziļāks. Labāk pluņčājos gar krastu :D

man ir bail no slimiem cilvēkiem . Dīvainas bailes , bet taa nu ir :D iekapju liftaa un tur taads clivēks ... vienkaarši nevaru izturēt :D vēl arī bail , ja svešinieks skrien pakaļ .

Man bailes ir baidīties :(

> jaunas drebes... ieskaties..

Man ari paniskas bailes no zirnekliem, Es kad ieraugu pat čibu nevaru panemt....brrrr Un mums te tadi ierapo majas kad ticat man Jus iemiletu tos mazos zirneklisus :D 

vel man paniski bail Par saviem berniem! Baidos, kad nedod Dievs ar mani kad notiks kas bus ar viniem, liekas neviens par viniem neparupesies un ta nemiles ka es! Un otradi paniski baidos Pazaudet savus bernus! Dzive ir neparedzama un katru vakaru ejot gulet paludzos Lai mes lidz vecumdienam esam kopa! Lai nekad berni nenonak slikto cilveku vara, Lai nekad nenoklust nelabveligas kompanijas!

Jutu drizuma bus jaapmekle psihologa konsultacija par šo... 

Katru dienu zinas pa Tv salasies, saskaties kas tik nenotiek uz šis zemes! Un tad sadomajies....

Vel Man bail no Augstuma! tik lidz esmu kaut nedaudz augtak ta sak galva griezties ka negudra un karstuma vilnis uznak man virsu...

a, tochna. Zirnekļiem arī ir bail, bet tikai tiem, kuriem lieli vēderi. Bet lieliem zirnekļiem nav :D Pat draugs vnmr streso ieraugot zirnekli un man ir jaasaņemas, lai aizdzītu, citaadi draugs nevar gulēt. :D Taa vismaz sev lēnaam bailes mazinu.

No zobārstiem.Precīzāk-no špricēm,tieši no dūriena smaganā.

jocīgs jautājums.. :) 

bet paniskas bailes man varētu būt no tā, ka uzkrīt virsū miris cilvēks un tu nevari tikt ārā. Citu neko iedomāties nevaru,

no lielām skudrām Smejošs

Lai cik jocigi neliktos bet sava vecuma man ir paniskas bailes no ZIRNEKLIEM...tiesam paniskas .Satraukts

no čūskām.

11 - 20 с 35