Paniskas Bailes - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Paniskas Bailes

Sveikas

Meitenes no kā Jums ir paniskas bailes?

35 Ответы

Šausmīgi bail zaudēt tuviniekus. Kad pēc noteikta atskaites punkta visi teikumi sāksies ar VAIRS NEKAD...

no pelēm, žurkām un pasaules gala

No lapsenēm, iršiem. :)

Man nav bail no zirnekliem , augstuma, zobarsta...Bet man ir bail no kaju edaja, kas dzivo zem gultas...:c

Man ir bail no zirnekliem jo berniba tiku iebaidita .

Irsiem , vispar visiem rapuliem.

Un no mazam telpam .

Man ir bail no zirnekliem jo berniba tiku iebaidita .

Irsiem , vispar visiem rapuliem.

Un no mazam telpam .

savās bailēs esmu solidāra ar M.K. un estere_ Smaidīgs estere, man ir tik tālu, ka es nevaru pat paskatīties, kad ņem asinis citiem, pat pa televizoru nē. reiz tādu kļūdu pieļāvu un paskatījos, kā ņem 3gadīgam auklējamam bērnam, viņa man klēpī sēdēja (jāpiebilst, ka bērns šādas procedūras uztver absolūti mierīgi Smejošs)-kad iznācām no kabineta, es sāku "peldēt" un pēc dažām minūtēm noģību Smejošs

> klimovicha88

man pashai ir berns )) un ari dazhreiz ir bail par visu ) bet ne tik traki ka tev((

tapec jau ari reti skatos televizoru :d labak jau multenes ar siko ))

ja ta turpinasies tiesham , bes jamekle palidziba. :( ta ka turies, viss bus labi))) трудно написать на латышском)) соберись, отнесись к некоторым вещам проще)) каждой хорошей матери хочется защитить своё Чадо, от всего плохого на этом свете. главное не пониковать))

Исправлено 09.10.2013 00:18

Atliek pievienoties Natālijai... Man arī bija tāda veida procedūras.. Es biju «komā» uz trim stundām..

Toreiz pie manis saskrēja viss personāls, kas tajā vakarā bija uz vietas..

Nedabuja pie dzīvības kādu laiku...

No vēnām uz rokām.

21 - 30 с 35