Mati. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mati.

Sveikas. :) 

Gribeju apjautaaties par matu eļļaam, kuras taisno, nogludina utt Nokautrējies

lietojat ikdienaa/peec mazgashanas/pec tasnoshanas/pirms taisnoshanas..:) 

Varbut iesakat, meitenes, kaadu labu, kvalitatiivu matu ellu, kadu pashas esat iecieniijushas.. :) 

Liels paldies.. Aci miedzošsSmaidīgs

16 Ответы

Pirms taisnošanas ieziežu bio silk eļļu, pagaidām mana favorīt eļļa matiem.:)

dadžu eļļa un biosilk zīds

Lietoju biosilk matu eļliņu. Maksā 19 eiro uz atlaidi var nopirkt pa , ja nemaldos, 13 eiro. Ļoti jauki smaržo, padara zīdainus matus un ļoooti ilgu laiku it pudelīte . Nu jau iet pus gadu , bet pat puse nav iztērēta (lietoju kopā ar mammu) tā kā cena noteikti atmaksājas un nevajag žēlot naudiņu. :)

Bet viņas tākā nogludina,neļau matiem spuroties utt? Jap? :) 

O, super, paldies, biosilk piefiksēšu un iegādāšos. Pieņemu, ka Drogās tādas ir.. ;)

Iztaisnosanai un nogludinasanai ir nepieciesami spec.lidzekli kas noperkami frizieru salonos ( efekts izcils)

No ellam  parasti mati spurojas :D 

Biosilk ir foršs, bet man par silikonīgu. Dievīga ir Kardashian beauty Black seed sausaa eļļa, cena +/- līdzīga biosilk-am, bet efekts patīkamaks un smarža dievīga! :)

ideālākā eļla..

http://www.stenders-cosmetics.lv/matu-ella-dabiskam-mirdzumam

Biosilk matu eļla maniem matiem ne īpaši patika..bet katram jau savs..

Jau vairākus gadus lietoju biosilk zīdu matiem,pirms laika papildināju to ar Kardashian matu eļļu. Vienīgais produkts,ko neesmu mainījusi vairāku gadu garumā,tiešām maniem matiem der izcili.

> Bella

Iztaisnosanai un nogludinasanai ir nepieciesami spec.lidzekli kas noperkami frizieru salonos ( efekts izcils)

No ellam  parasti mati spurojas :D 

man parasti nespurojas pēc eļļām :D 

> nanna

Biosilk ir foršs, bet man par silikonīgu. Dievīga ir Kardashian beauty Black seed sausaa eļļa, cena +/- līdzīga biosilk-am, bet efekts patīkamaks un smarža dievīga! :)

Kur tādu var iegādāties? Vēlētos pamēģināt.

1 - 10 с 16