Mati. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mati.

Sveikas. :) 

Gribeju apjautaaties par matu eļļaam, kuras taisno, nogludina utt Nokautrējies

lietojat ikdienaa/peec mazgashanas/pec tasnoshanas/pirms taisnoshanas..:) 

Varbut iesakat, meitenes, kaadu labu, kvalitatiivu matu ellu, kadu pashas esat iecieniijushas.. :) 

Liels paldies.. Aci miedzošsSmaidīgs

16 Ответы

> Drupatiņa

> nanna

Biosilk ir foršs, bet man par silikonīgu. Dievīga ir Kardashian beauty Black seed sausaa eļļa, cena +/- līdzīga biosilk-am, bet efekts patīkamaks un smarža dievīga! :)

Kur tādu var iegādāties? Vēlētos pamēģināt.

Kaut vai jebkurā douglasā. :)

Kā reiz ir mazie iepakojumi uz atlaidēm vienmēr ,var notestēt !

Lietoju rich argāna eļļas serumu matiem,manuprāt lieliski pilda savu funkciju,mati spīdīgi, mīksti, viegli ķemmējami, visu to labāko varu teikt!! Iesaku!!! 

Super. :) 

Paldies par ieteikumiem! Aci miedzošs

> Janeta

Jau vairākus gadus lietoju biosilk zīdu matiem,pirms laika papildināju to ar Kardashian matu eļļu. Vienīgais produkts,ko neesmu mainījusi vairāku gadu garumā,tiešām maniem matiem der izcili.

Es arī šīs abas lietoju, izcilas.

Iesaku ieiet bbfactory mājaslapā un palasīt par dabīgajām eļļām, tur katrai ir apraksts, kāds ir katras eļļas efekts matiem, ādai. Kā man paziņa teica - ar veikalā nopērkamām eļļām dabūsi tūlītēju efektu, bet ar dabīgajām ne uzreiz, bet ilgstošu efektu un veselīgus matus :)

Vienīgais, ko šobrīd lietoju no veikalos esošajiem produktiem ir Kardashian beauty Blow Dry Cream, sastāvā ir melno ķimeņu eļļa, fēnojot ar fēnu nevajag pat taisnotāju. Iegādājos Douglas laikam pa 15 euro. 

> Janeta

> Drupatiņa

> nanna

Biosilk ir foršs, bet man par silikonīgu. Dievīga ir Kardashian beauty Black seed sausaa eļļa, cena +/- līdzīga biosilk-am, bet efekts patīkamaks un smarža dievīga! :)

Kur tādu var iegādāties? Vēlētos pamēģināt.

Kaut vai jebkurā douglasā. :)

Kā reiz ir mazie iepakojumi uz atlaidēm vienmēr ,var notestēt !

Tur sen neesmu bijusi. :D Būs jāpalūkojas :)

11 - 16 с 16