Apģērbu komplekti - var vai nevar likt sludinājumos? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Apģērbu komplekti - var vai nevar likt sludinājumos?

Kā tad īsti ir - var vai nevar? Un kādai jābūt bildei - kolāžai vai var būt kopā bildēts (protams, ne kaudzē)?

Mulsina šie divi punkti noteiktumos un to pielietojums.

Sludinājumi tiek dzēsti:

11.5. ja sludinājuma fotoattēlā ir vairāki pārdošanas objekti kopā vienā attēlā (šis neattiecas uz bērnu apģērbiem vai citiem sīkiem priekšmetiem);

11.16. ja sludinājumā tiek izvietots apģērbu/apavu komplekts un sludinājuma titulattēlā katrs objekts nav izdalīts atsevišķi vai tie ir slikti saredzami. T.i. tiek dzēsti sludinājumi, kur apģērbi tiek fotografēti vienā kaudzē, maisos, kastēs vai taml. Šis punkts neattiecas uz bērnu sadaļas sludinājumiem.

9 Ответы

Исправлено 18.02.2016 17:57

Jā, šī ir problēma! Gribēju jau veidot tēmu ar lūgumu adminiem, lai ievieto pie sieviešu drēbēm  arī sadaļu - komplekti. Bērniem tāds ir, bet sievietēm nav;(

Man arī patīk piedāvāt lietas saskaņotos komlektos, bet tie nav uzvalki vai sporta tērpi. 

Arī pati labāk izvēlētos pirkt jau saskaņotu apģērba+ apavu + aksesuāru komplektu. 

piekrītu,es arī labprat pardotu vairuma un komplektos,bet nav tadas sadaļas (

vieniga izeja pardot kopa visu ir facebook, andele vai ari izveidojot maksas temu... 

Turklat ko vini uzsakta par sikumiem? Ir ari dzesti auskaru pari ara.  Ari vienas preces bilde ir dzesta ara... Zel,ka nevar vismaz uzrakstit par ko dzes. 

Исправлено 18.02.2016 18:31

> Sana

piekrītu,es arī labprat pardotu vairuma un komplektos,bet nav tadas sadaļas (

Es nerunāju parvairumā, kaa kaudzi- tam tad vajag citu sadaļu! Es esmu pret kaudzēm, jo parasti tur ir 2 normālas lietas un piemt klāt 10 nekam nederīgas...arī tā varbūt kaads pērk! Bet es runāju par saskaņotiem komplektiem!!! Tas ir kas cits! 

Es, kad iepērkos veiklā, arī parasti uzreiz pērku saskņotas lietas.  

Ja vienu pardosi un parejas atdosi,kapec tad nevar?

Pēc noteikumiem komplekti drīkst būt bērnu apģērbu un sīkumi kā kosmētika, auskari (nezinu, kāpēc tika dzēsti).

Pieaugušo apģērbiem/apaviem paredzēta maksas sadaļa forumā.

Noteikums par to, kā jāizskatās komplektu sludinājumiem ir attiecināms tikai uz augstākminētajām sadaļām, jo

11. Administrācija dzēš šādus sludinājumus:

11.13. ja sludinājumā izvietots vairāk kā viens pārdodamais, dāvināmais vai iemaināmais objekts (šis neattiecas uz bērnu apģērbiem vai citiem sīkiem priekšmetiem);

Es domāju, ka var piedāvāt komplektus, tik nesaprotu, kurā sadaļā viņus pareizāk ievietot.

Sludinājumus mums ir daudz komplektu, ne tikai bērnu - paraugam, kā var -

http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi.html?search=komplekts&cid=0&tid=0

> Miss Gorgeous

Pēc noteikumiem komplekti drīkst būt bērnu apģērbu un sīkumi kā kosmētika, auskari (nezinu, kāpēc tika dzēsti).

Noteikums par to, kā jāizskatās komplektu sludinājumiem ir attiecināms tikai uz augstākminētajām sadaļām, jo

11.13. ja sludinājumā izvietots vairāk kā viens pārdodamais, dāvināmais vai iemaināmais objekts (šis neattiecas uz bērnu apģērbiem vai citiem sīkiem priekšmetiem);

Bet nedrikst tacu likt bezmaksas forma bernu drebes ar maisiem pardosana vai ne?  Atceros ka viena nesen seit spurojas pretim, ka drikstot.

> Reita VISS LIDZ 5 EIRO

> Miss Gorgeous

Bet nedrikst tacu likt bezmaksas forma bernu drebes ar maisiem pardosana vai ne?  Atceros ka viena nesen seit spurojas pretim, ka drikstot.

Jā, nedrīkst, jo tam ir paredzēta vieta sludinājumu sadaļās un vsp apģērbu forumā var tirgot tikai maksas tēmās izņemot ļoti retus izņēmumus, piem., slēpju zābakus, ja tie netiek likti parastajos sludinājumos, bet tikai forumā.

1 - 9 с 9