Nodot drēbes h&m - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Nodot drēbes h&m

Neizmet modi! Izmanto iespēju nodot savas vecās drēbes jebkurā no H&M veikaliem...>>

Šī akcija reāli bija līdz 2015.gada augustam (vismaz uz kuponiem bija tāds termiņš), bet ik pa retam dzirdēju, ka vēl ir šāda iespēja. Tiešām, vai kāda nesusi vēl arī 2016.gadā?? 

31 Ответы

Paldies atsaucīgajām lietotājām par atbildi... Smejošs

Ū, super, noteikti izmantošu iespēju. Nodot var jebkurā h&m veikalā? Un kadā stāvoklī jābūt drēbēm? Man ir daudz džinsu, kuriem ir nodiluši gali vai trūkst slēdzējā zobiņš utt. 

Var nodot tikai H&M drebes vai citu firmu ari var?

var nodot jebkuru firmu drēbes un ar defektiem arī .

Исправлено 22.02.2016 17:34

Un, ja es vienā reizē aiznesu vairākus lielos maisus ar drēbēm, vai kuponu atlaides summējas? Piemēram, ja aiznesu divus maisus, saņemu divus kuponus, katru -15%. Teorētiski, pirkuma brīdī, dodot abus kuponus, atlaidei vajadzētu būt - 30%?

šeit atbilde

Ievietoja: 19.02.2016 16:55

Vienā reizē dod tikai 2 kuponus vienam cilvēkam. Pirms pāris dienām aiznesu 4 maisus, bet nu atpakaļ jau nenesuJ Iedeva 2 kuponus – 15%

Jaa vakar biju,vel pienem.

Paldies, meitenes - bez šīs diskusijas nemaz nezinātu, ka ir šāda iespēja nodot drēbes. ;)

Skapis pilns, drēbes labas - tikai neaktuālas, bet šeit visu nenotirgosi vienā dienā un pat mēnesī, mest ārā arī žēl - tad nu sāku pavasara tīrīšanu savā skapī burtiski un šorīt 2 maisus jau aiznesu uz Alfas H&M. Saņēmu pretī 2 atlaižu kartes, katru ar 15% atlaidi. 

haa man pasai par sevi ir jau 15 proc atlaide :D 

viņi pieņem tikai apģērbu? vai arī apavus, somas utt?

11 - 20 с 31