Tetovejums - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Tetovejums

Sveikaas..Aci miedzošs

Tatad, pastatiet un iesakiet kadu labu tatoo salonu Rigaa tieshi.. varbut ir kads, pie kura ejat atkartoti un patiik darbs, izcili straadaa, cena ir nedaarga utt.. Smaidīgs 

Paldies, gaidiishu labakos salonus. Smaidīgs

8 Ответы

Sveika. Esmu dzirdējusi labas atsauksmes par Vadim tattoo , taču tur cenas ir diezgan augstas..par sērkociņlieluma tattoo, melnbaltu - prasīja 80€ , ja krāsainu, tad vēl lielāks cipars, bet tas bija pirms gada, varbūt kaut kas ir mainījies..uztaisīju savu tetovējumu pie viena puiša - Kaspara mājās, bildē ir daļēji redzams tetovējums, kopā tas man izmaksāja vien 40€, kā arī tiku pie krāsaina tetovejuma.

Netaisīju tetovējumu Rīgā, bet varu godīgi pateikt - ejiet uz salonu, kuram ir augsti reitingi. 

Neejiet uz kaut kādu salonu, kur vienkārši sanāk lētāk. Jūs maksājat par mākslinieka laiku, skicēm, stencilu, krāsām, loģiski, ja iesiet tur, kur ir lētāk, jums jāsaprot tas, ka arī mazāk laiks tiks veltīts skices izstrādei vai kādām pārrunām. Labāk noziedojiet tos papildu 50+ eur un aizejiet pie laba mākslinieka (iesaku meklēt tattoo salonu lapas facebookā, tur variet apskatīt Rīgas meistaru portfolio un gūt priekštatu par to, ko katrs mākslinieks spēj), jo šis tetovējums jums būs uz visu mūžu. Padomājiet 500+ reizes.

Netaisiet tetovējumu ķeksīša pēc. Ja taisat, taisat līdz galam. Padomājat kādu laiku, sakrājiet augstas kvalitātes tetovējumam.

Ko varat dabūt tetuvējumu taisot pie kaut kāda Māreļa, kurš pa lētuci uztaisīs:

Ko sagaidīsiet no sertificēta mākslinieka ar vairāku gadu stāžu:

Исправлено 23.02.2016 06:55

Šī meitene taisa lēti, t.i., praktiski par materiālu izmaksām, bet kvalitatīvi materiāli arī nav bezjēgā lēti. Ja interesē kontakti, paladīšos ^^,

k-tattoos.tumblr.com

> Mazinjaabotique

Sveika. Esmu dzirdējusi labas atsauksmes par Vadim tattoo , taču tur cenas ir diezgan augstas..par sērkociņlieluma tattoo, melnbaltu - prasīja 80€ , ja krāsainu, tad vēl lielāks cipars, bet tas bija pirms gada, varbūt kaut kas ir mainījies..uztaisīju savu tetovējumu pie viena puiša - Kaspara mājās, bildē ir daļēji redzams tetovējums, kopā tas man izmaksāja vien 40€, kā arī tiku pie krāsaina tetovejuma.

Labriit ! es savus 5 taisiju pie Vadima , taisiju kopsh 2000.gada ! viss apmierina , krasas vel turas ! 

> Ziemeļblāzma

Netaisīju tetovējumu Rīgā, bet varu godīgi pateikt - ejiet uz salonu, kuram ir augsti reitingi. 

Neejiet uz kaut kādu salonu, kur vienkārši sanāk lētāk. Jūs maksājat par mākslinieka laiku, skicēm, stencilu, krāsām, loģiski, ja iesiet tur, kur ir lētāk, jums jāsaprot tas, ka arī mazāk laiks tiks veltīts skices izstrādei vai kādām pārrunām. Labāk noziedojiet tos papildu 50+ eur un aizejiet pie laba mākslinieka (iesaku meklēt tattoo salonu lapas facebookā, tur variet apskatīt Rīgas meistaru portfolio un gūt priekštatu par to, ko katrs mākslinieks spēj), jo šis tetovējums jums būs uz visu mūžu. Padomājiet 500+ reizes.

Netaisiet tetovējumu ķeksīša pēc. Ja taisat, taisat līdz galam. Padomājat kādu laiku, sakrājiet augstas kvalitātes tetovējumam.

Ko varat dabūt tetuvējumu taisot pie kaut kāda Māreļa, kurš pa lētuci uztaisīs:

Ko sagaidīsiet no sertificēta mākslinieka ar vairāku gadu stāžu:

Pilnīgi Jums piekrītu! 

tas ir atkarigs kaduu tu gribi rezultatu. Ja veliest taisit tagad aktualos punktinus, kubinus vai tik paredzamo bezgalibas zimi, manuprat nav starpiba pie ka ej. 

Home of Tattoos varu ieteikt.

> Kristiina

> Mazinjaabotique

Labriit ! es savus 5 taisiju pie Vadima , taisiju kopsh 2000.gada ! viss apmierina , krasas vel turas ! 

krasas jau ir loti individuali :) Piemeram, mans draugs taisija un vinam parkrasoja kadas 5 reizes sarkano, jo krasa vienkarsi nenema (tagad jau ir ok, bet varetu but spilgtaka krasa).

Исправлено 24.02.2016 09:44

Es gan nepiekrītu par konktētajiem attēliem. Tie nav stilistiski vienādi zīmējumi. Tas pirmais ir domāts kā "Old School" taurenis. 

1 - 8 с 8