Māmiņām ar bērniņiem ap 1,5-2 gadiem. - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Māmiņām ar bērniņiem ap 1,5-2 gadiem.

Jautājums māmiņam - kā stiprinat mazo veselību šajā gripas sezonā un zobu nākšanas laikā? Vai dodat kaut ko papildus D vitamīnam - varat ieteikt? Lietojam zivju eļļu, arī daudz ogas (sasaldētas no vasaras), manuprāt, labs vitamīnu avots, esmu mēģinājusi dot arī ziedputekšņus, bet no tiem uzmetas pumas  -un ko es gribu ar to teikt - mēs slimojam vienalga.... vai tas ir normāli? kā lai imunitāti stiprina?

19 Ответы

Man meita arii pastavigi slimo. Devu ingvera un citrona udeni, tpt slimo. Daktere ieteica vitaminus Superzakis, tagad dodu tos.

Sveika, es dodu meitai 2.5 g kril eļlu ar D vitamīnu kas ir kopā, ļoti labi.

Ir normāli, ka bērns slimo. Mana meita, pirmklasniece, ik pa laikam mazajam brālītim uzdāvina vīrusus. Normāli. Mazāk slimos tad, kad pats sāks iet skolā. Esmu ievērojusi, ka tieši pēc slimošanas bērniem vērojams lēciens attīstībā, jo ķermenis ir sasparojies.

Augļi, ogas, mazuļiem domāti vitamīni un pastaigas.

Maajās sēdošo (uz b/d neejošo) bērnu mammas varbūt iedomājas, ka, ja viņu bērns neslimo, tad viņam ir stipra imunitāte. Nē! Viņam vnk nav bieža saskare ar vīrusiem.

ta runa nezinitis, kas nesaprot ka virusu komplikacijas velaka dzive dos zinu bet neviens pat neiedomasies to sasaitit ar parslimotiem drankiem berniba,bet katrs jau bernu audzina savas saprasanas robezas, lai veicas

Bumba - mūsu dzīvesveidā grēks runāt par bērniem , kas neslimo vispār !!! Paskatieties apkārt, ko mēs ēdam, kāda vide un situācija valda pasaulē, kādi emocionāli pārdzīvojumi vecākiem un bērniem. Tā ir dzīve !!! Jūsu pārmetumi pilnīgi nevietā!!!!!

Princeses mamma - paldies ar par Jūsu viedokli, uz bd mūsdienās pat iesaka vēst pēc iespējas ātrāk, lai adaptējas. Un piekrītu tam, ka sēžot mājās bērniņam nav garantija, ka 3, četros vai 5 gados neslimos.... Tāpat arī krūts bērniem, draudzene vēl joprojām ap 2 gadi baro un priecājas, ka meita neslimo !!! Nav garantija, ka tas nebūs, kad zīdīt pārstās. 

> Lauritta (atlaides visam)

Man meita arii pastavigi slimo. Devu ingvera un citrona udeni, tpt slimo. Daktere ieteica vitaminus Superzakis, tagad dodu tos.

Paldies par ieteikumu :)

> bambalaida

Sveika, es dodu meitai 2.5 g kril eļlu ar D vitamīnu kas ir kopā, ļoti labi.

Paldies par ieteikumu :)

Mazuļa zīdīšana jau nepasargā no slimošanas, varbūt ir mazliet vieglāka tikai. Mums  bērnudārzniece visu laiku ar brālīti padalās....vitamīni manuprāt arī neko daudz nepalīdz. Vienkārši ir jāpārdzīvo šis laiks. :(

Man berns kruti ed bet slimo,ieprieksejie puikas ar eda kruti un neslimoja.taka ar to kruti ar nav.raditajs.katrs bernins ir savadaks un japriecajas kad nav nekad trakaks.bet kad zobi nak un pie reizesslimo ir loti gruti mums tiesi tas pats tagad ir man delinam gadins.

Bērna imunitāte attīstās un daudz maz  nostabilizējas  līdz 3 gadiem un nevajag uztraukties par to ka slimo, tas ir tikai normāli! Ir jāiepzīst antigēni, lai attīstītu imunitāti;) Nu nepičkājiet bērnam iekšā to ko nevajag. Lieki alergēni - ziedputekšņi, medus utt.,nevis palīdz, bet kaitē!

1 - 10 с 19