Clip in & drošibas pārbaude - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Clip in & drošibas pārbaude

Sveikas!

Man ir radies interesants jautâjums, netieku skaidrìbā..

Varbùt šeit ir kāda ar lídzìgu pieredzi.., interesē, vai lidostā var iziet drošības pārbaudi, ja galvá ir clip in mati uz sprādzìtēm? 

9 Ответы

Kāpēc ne?! Sprādzītes tak ir maziņas..

Исправлено 24.02.2016 10:19

Man ir bijuśi lídzi nododamajā bagâžâ, galvá nebiju toreiz likusi.., draudzene saka, ka noteikti neizieśu drošìbas párbaudi, jo piem., jāvelk nost arí zâbaki ar metála papēžiem pie pārbaudes.., ieteica, lai nelieku tos clip in matus, jo būšot, tad uz vietas jáņem nost.., kaut kà tâ dìvaini liekas, tapēc iedomàjos varbùt kâda ir gâjusi šo pârbaudi ar clipšiem galvá! :))

tas būtu smieklīgi....:D labāk neliec,savādāk kāda večiņa trieku ķers...ja vajadzēs ņemt ārā....:D

Draudzene izgāja cauri. :)

Nav gan bijusi pilna galva, bet tikai sānos iespraustas śķipsnas, kad ćolku ataudzēju. Nekādu problēmu. Vienīgais, ka apavus nācās vilkt nost, jo nepatika  metāla pasitņi. Bet ar tām 4 clip in šķipsnām nekādu problēmu.

Nu muļķības, man bija ausīs bērnu dāvināti auskari ar metālu,  jaka ar kniedīšu pogām (metāla) lieki piebilst arī krūšturus, tajos tak arī ir metāla stienīši.

Labdien! Es domāju ka problēmām nevajadzētu būt! Jo tas nav tāds metāls, kā pulksteņiem, siksnām vai gredzeniem. Kaut gan es brīvi izeju cauri lidostas skaneriem arī ar gredzeniem!:) Domāju ka nevajadzētu reaģēt skanerim uz sprādzītēm! Un ja sievietei ir frizūra ar matu adatām! Tad viņai liktu izjaukt frizūru? Nju ne tak!:)) Neesmu neko tādu vēl redzējusi!:) Lai Tev veiksmīgs lidojums!;)

Pirms gadiem 6,kad lietoju clip in un katru nedēļas nogali bija jālido,ne reizi neko nelika ņemt nost. :) Daudz reizes pārbaudīts.

Paldies, dārgās par atbildēm un ieteikumiem! Ņemšu vērā ! Tiesa izņemot uz vietas skats varētu būt amizants un smaida vērts ! Smejošs

1 - 9 с 9