Kur pērkat Lielo izmēru drēbes ? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kur pērkat Lielo izmēru drēbes (56izm/58ixm)?

Sveikas, sakiet kādos Latvijas  internetveikalos  jus pērkat Lielo izmēru apģērbu līdz 58izm? Iesakiet lūdzu :)

14 Ответы

Pievienošos, kur Jūs, meitenes, pērkat džinsus un bikses vīriešiem 190-200 cm augumaa? :)

> Karina

Pievienošos, kur Jūs, meitenes, pērkat džinsus un bikses vīriešiem 190-200 cm augumaa? :)

vīrs 1.95 cm, džinsas pērkam tikai Lee Cooper

> Karina

vēl šad tad atrodam X jeans veikalos

Ko īsti jūs gribat? Mana skapī ir daudz liela izmēra apģerbu,jo man pašai ir liels izmērs.Un ne visas mantas ir izliktas šaja  saita.

> Karina

Es viram reizem perku Dzinsu tirgu

http://www.dzinsubaze.lv/lv/kontakti

Tapat jebkura veikala kur dzinsi, jo tas jau normals augums 190-200cm.Smaidīgs

https://www.facebook.com/Lielieizmerilv-1405485613034208/?fref=ts

www.lielieizmeri.lv

Par sieviešu lielajiem apģerbiem neko nezinu.. bet viram 1,95m ir grūtības parastos veikalos atrast pietiekoši garas bikses, jā nosauktajā lee cooper ir, bet nu tur uzreiz cena.. tā ka biežāk sanāk pirkt džinsu bāzē čiekurkalnā-tur gan nav baigi bieži kas jauns, pat pēc paris gadiem sanāca nopirkt tadas kā jsu bija iepriekš bijušas, bet nu vīram tas galigi nelikas kā mīnuss, drīzāk pluss,jo taču derēja labi toreiz :D

Исправлено 25.02.2016 14:36

> mehukatti

Par sieviešu lielajiem apģerbiem neko nezinu.. bet viram 1,95m ir grūtības parastos veikalos atrast pietiekoši garas bikses, jā nosauktajā lee cooper ir, bet nu tur uzreiz cena.. tā ka biežāk sanāk pirkt džinsu bāzē čiekurkalnā-tur gan nav baigi bieži kas jauns, pat pēc paris gadiem sanāca nopirkt tadas kā jsu bija iepriekš bijušas, bet nu vīram tas galigi nelikas kā mīnuss, drīzāk pluss,jo taču derēja labi toreiz :D

jaa, tur arī ir taa lieta, ka parastajos veikalos nekaa nav, arī bieži pērkam Lee Cooper veikalaa, bet cenas uzreiz.... :/

Kur čiekurkalnaa atrodas baaze?

Membershop.lv ja nemaldos piedāvā. Ja nu ne no lv tad eboutic.ch var atrast piemēram. 

1 - 10 с 14