Mani apkrāpa vai kā? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Mani apkrāpa vai kā?

Sveikas damas , velejos uzzinat ko man darit!  13 februari no meitenes varda Liba Marija Madzule nopirku m.adas meteliti , taja pasa diena samaksaju , meitene atbildeja ka naudinu sanemusi , un ka nakamaja diena izsutisot tatad 14.febr. , protams neizsutija. gaidiju lidz 19 febr. un rakstiju ka neesmu neko sanemusi, vina atbildeja ka atvanojas, neesot sanacis izsutisot nakamaja diena tatad 20 febr. protams , atkal neko neizsutija , zvaniju pirmdien 22.febr. uz omniva un nekas nav izsutits uz manu nr. nesaprotu ko lai dara, rakstu vinai , bet vina ignore, atverskapi.lv gan katru dienu nak, zinu , ka samaksaju 17 eiro ar kapeikam, bet ta tomer ir nauda. pirmo reizi man kas sads gadas , parasti atnak, kaut mesdama ara bet atnak prece , ko jus daritu?  ietu uz policiju? 

38 Ответы

Ir kāds atrisinājums?

Ieraksti šīs meitenes vārdu google, un Tev viss taps skaidrs...

https://www.sudzibas.lv/liba-marija-madzule-krapsana-c286598

Es arī vienreiz gandrīz uzrāvos, labi, ka pirms tam iegūglēju par viņu. Starp citu, spriežot pēc publiski pieejamās info, viņa vēl ir nepilngadīga, iespējams, tāpēc tik droši uzdarbojas...

Jāsavāc visa info kas tev ir-  sarakste -PrrSc, maksājuma uzdevums utt. un vari arī caur Latvija.lv iesniegt iesniegumu policijā.

Noteikti vērsies policijā!

Diemžēl izskatās pēc krāpniecības!

tāda caca, bet ne pa savu naudu.. 

> KrKr

Ieraksti šīs meitenes vārdu google, un Tev viss taps skaidrs...

https://www.sudzibas.lv/liba-marija-madzule-krapsana-c286598

Es arī vienreiz gandrīz uzrāvos, labi, ka pirms tam iegūglēju par viņu. Starp citu, spriežot pēc publiski pieejamās info, viņa vēl ir nepilngadīga, iespējams, tāpēc tik droši uzdarbojas...

Labots: vakar, 09:14

Tā nav tā mazā blondīne par, kuru Jūs domājat. Mani arī apkrāpa, bet arī sieviete vārdā Lība Marija Madžule, kura FB slepjās kā Marija Marija. Man pat draudēja ar sms, ka pati ies uz policiju, tad pēkšņi sañēmu sms no "Inspektores Olgas"

Ko tad raksta Olga?

Smejošs

Google var atrast daudz info par viņu. Kur mācās u.t.t.

31 - 38 с 38