Sikas, sarkanas pumpinas uz vaigiem!Alergija??? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Sikas, sarkanas pumpinas uz vaigiem!Alergija???

sveikas! sorit paradijusas uz abiem vaigiem sarkanas, sikas pumpinas, izsatos vnk briesmigi, ada tada ka grubulaina un sad tad nedaudz ieknudas.

ta varetu but alergija?? sejas ada nekad man nav bijusi pilniba ideala, sad tad jau kada pumpa paradas, bet ne ar ko sadu saskarusies neesmu!

9 Ответы

Pumpiņu rašanās cēloņi var būt visdažādākie — hormonu vētras, stress, laika apstākļi, nepareizs uzturs vai kāda nopietnāka ādas kaite… Lai uzzinātu tieši tavu pumpiņu rašanās iemeslus, ir jākonsultējas ar ārstu dermatologu vai profesionālu kosmetologu, kurš pastāstīs, kā pareizi kopt tieši tava ķermeņa ādu. 

Paskaties kādus krēmus esi lietojusi, varbūt kaut ko esi apēdusi ko iepriekš neesi ēdusi.. Labi padomā. Man arī tā bija bet tas bija no jaunām sejas ziepēm ko lietoju.

no 6dienas it ka  lietoju citu kremu, bet man sorit tik si problema paradijas...

Tikai uz sejas,vai pa visu ķermeni,paskaties vai uz vēdera nav.

Tikai uz vaigiem....

> LabasCenas

no 6dienas it ka  lietoju citu kremu, bet man sorit tik si problema paradijas...

Varbūt pārstāj lietot un ja izmainās kaut kas iespējams, ka ir no krēma. Ne vienmēr uzreiz parādās blakus parādības. 

iedzer tavigil vai suprastin tabletes

zyrtex

Man vienu reizi piepampa seja, no rīta pamodos ar pamatīgi piepampušu seju, acis pusatvērtas bija. Liku kompreses viss pārgāja, beigās tā arī nesapratu no kā tas bija. 

Varbūt ieēdi ko tādu ko agrāk nebiji ēdusi?

1 - 9 с 9