Uzmanību meitenes! - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

FAQ

Как это работает?

Omniva

Omniva

Платные услуги

Платные услуги

Для магазинов

Для магазинов

Безопасные покупки

Безопасные покупки

Uzmanību meitenes!

Uzmanieties meitenes, es gandrīz iekritu uz šīs meitenes slazdiem, aiz šī profila sēž maza meitene, kas tēlo pieaugušu sievieti, kurai ir divi bērni un viņai ir ļoti maz naudas.
http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=21961
Sanāca tā, ka meitene vēlējās kleitu, tad tā šķita par dārgu, tad gribēja izveidot komplektu no manām drēbēm, es biju pretimnākoša un pa ļoti lētām naudiņām taisījos atdot, tad šī "Sabīne" vēlējās mani uzaicināt draugiem.lv un tur atklājās, ka aiz "pieaugušās" sievietes tēla ir maza, kompleksaina meitene, kas šajā sociālajā tīklā ir uztaisījusi man labi zināmas meitenes profilu ar viñas bildém. Beigās sanācis tā, ka meli uz visām pusēm. Brīdinu, lai jūs nenosūtītu kādu savu preci vai ko!
Viņa vēl teica, ka it kā naudiņu ir pārskaitījusi un lai es sūtot atpakaļ, jo esot atcerējusies, ka viņai ir 3 mēnešu parāds, ko vakar nezināja, šobrīd pieprasa naudu, kura nemaz nav ienākusi! Divaina situácija, ko jus par to domájat?
Atmaskosim krāpniekus!


6 Ответы


Izdzēsās 


Sabīne Trafimova Grante, viltus profils,

sūtīja no Ģirta Būdenieka konta vsu.


http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=21961

man atvera profilu!


> Minky_Monas

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=21961

man atvera profilu!

Man met ārā linku   ka lietotājs neeksistē ar šādu ID  Pārsteigts


tad tomēr izdzēsas, kad saku runat par Policiju.. Neizlēmīgs


ja  traki ..nav ko teikt..itka centies seit sev iegut labas lietas,beigas lasi sliktas lietas..sad tad te ieperkos ,bet sadi forumi liek man padomat,,ir sri bijis slikts pirkums ,bet ceriba ka bus ok turpmak nepiekapos un ta ari bija,,tagad tied\si par so meiteni kas veic mahinacijas ir ta,,,neperkat tur neko un pat nerakstiet ,ja pievila vienu pievils ari citu.paldies

1 - 6 с 6