Kļošenes - vai tās atkal parādījušās Jūsu garderobē? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kļošenes - vai tās atkal parādījušās Jūsu garderobē?

Sveikas! Staigājot pa lielveikaliem, esmu pamanījusi, ka plauktos atkal parādījušās kļošenes. Biju jau piemirsusi par šo apgērba gabalu, bet laikam mode atgriežas. Protams, esmu pilnīgi noteikti par to, ka jāvelk tas, kas piestāv nevis jārikšo pakaļ modei, bet tomēr gribētos dzirdēt citus viedokļus. Patīk, nēsājat un ar kādiem apaviem kombinējat? Aci miedzošs

13 Ответы

Man skapi bija pilnigi jaunas,bet parcik neviena neinteresejas,tad iznemu un atdevu labdaribai...tagad jau velk tikai skini...

Kaadreiz biju fane, tagad, laikam būs grūti pierast atkal pie taa stila, bet to pašu es domaaju saakumaa par skinny biksēm :D cilvēki pierod pie visa 

Исправлено 04.03.2016 17:34

> Karina

Kaadreiz biju fane, tagad, laikam būs grūti pierast atkal pie taa stila, bet to pašu es domaaju saakumaa par skinny biksēm :D cilvēki pierod pie visa 

Jap, es arī kadreiz vilku un pat tīri labi patika, tagad laikam vajadzētu nelielu uzdrīkstēšanos...Vēsais

Jap, tieši taa, it sevišķi tie super skinny vīriešiem/jauniešiem, reizēm pat īsti nevar saprast - bikses vai legingi uzvilkti...Smejošs

Исправлено 04.03.2016 17:35

Sveika! Esmu kļošenes nēsājusi ari tad,kad tās nebija modē. Vilku gan ar klasiskām kurpēm,gan sporta apaviem,atkarīgs no tā,kāda augšiņa uzvilkta. ļoti patīk vasarā,kā izskatās gaišzilas džinsu kļošenes pie jēzeņtipa sandelēm,nolakotiem nadziņiem un iesauļotām kājām,nu tā,lai pirksti nespīd balti :D

> melnaiskakic

Sveika! Esmu kļošenes nēsājusi ari tad,kad tās nebija modē. Vilku gan ar klasiskām kurpēm,gan sporta apaviem,atkarīgs no tā,kāda augšiņa uzvilkta. ļoti patīk vasarā,kā izskatās gaišzilas džinsu kļošenes pie jēzeņtipa sandelēm,nolakotiem nadziņiem un iesauļotām kājām,nu tā,lai pirksti nespīd balti :D

Labots: šodien, 17:35

Jaa, ērtuma ziņaa noteikti pateicīgaakas vasarai nekaa apspīlētaas...

Man patīk, bet šobrīd nav nevienas tādas.. varbūt iegādātos, ja laba cena un labi izskatitos :D

Man ir taisna piegriezuma, platas biroja bikses. Ērti un moderni, bet tādas jāmāk pieskaņot un valkāt. Smaidīgs

normala bikse,ja figura atlauj,izskatas forsi,nu resnitem grutak,izskatisies vel resnaks

Es kādreiz biju vislielākais kļošu fans, džinsiem no sāna veicu iegriezumu un tur iešuvu klāt audumu, lai kļošs būtu vēl platāks :) Bet tie laiki sen pāri... 2003. gads. :D

Tagad velku tikai skinny, man svarīgi, lai bikses var sakombinēt ar garajiem zābakiem. Kļošu variantus vairs neizskatu, viss plūst, viss mainās :)

Valkāju jau gadiem boot-cut, kick-flare, skinny flare un tamlīdzīgo griezumu bikses, kas ietilpst zem lielā nosaukuma kļošenes.

Kā vidusskolā vai pat pamatskolā vienas smejoties nopirku un iepatikās, kā izskatās, tā pēc tam, kad tās saplīsa, sāku sūtīt no UK. Tagad manā personīgajā skapī ir pārsvarā tikai kļošenes.

Vispār, kļošenes sāku valkāt tad, kad Skinny nāca modē un vairs nebija normāli iespējams veikalos iegādāties bikses ar taisniem galiem, jo skinny uz manām kājām izskatās krimināli.
Vainojiet skinny :D

1 - 10 с 13