Kļošenes - vai tās atkal parādījušās Jūsu garderobē? - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kļošenes - vai tās atkal parādījušās Jūsu garderobē?

Sveikas! Staigājot pa lielveikaliem, esmu pamanījusi, ka plauktos atkal parādījušās kļošenes. Biju jau piemirsusi par šo apgērba gabalu, bet laikam mode atgriežas. Protams, esmu pilnīgi noteikti par to, ka jāvelk tas, kas piestāv nevis jārikšo pakaļ modei, bet tomēr gribētos dzirdēt citus viedokļus. Patīk, nēsājat un ar kādiem apaviem kombinējat? Aci miedzošs

13 Ответы

Man kļošenes patīk. Valkāju gan skinny, gan kļošenes. Tiesa gan, ka kādu laiku atpakaļ uzskatīju, ka man kļošenes nepatīk un viss, vilku tās tikai skaldot malku. Bet nu jau gadu esmu atkal savā gardorebē tās ieviesusi un konstatēju, ka man dibens un kājas kļošēnēs izskatās fantastiski un viduklis vispār satriecoši izceļas. Nēsāju tikai ar augsto vai normālo jostu. nekādas zemās jostas. :)

Исправлено 06.03.2016 12:13

Man nepatiik kljoshenes..:)))Jaa,padsmit gados patika, tad arii bija ljoti modee un neesaaju,bet tagad nee....))Kaut arii veikalos paraadaas, mani tomeer nesaista:)

Šobrid kloshenes ir atkal mode,kaut gan ta ir sava veida klasika,man vinas loti piestav,ar istajiem apaviem padara kajas garakas un slaidakas,nesaju tikai ar augstu papedi,gan ar smalkam sievishkigam kurpem,gan ar snikerishiem ar augsto zoliti,izskatas perfekti!

11 - 13 с 13