Kā jūs rīkojaties?....... - Форум дискуссий - Atverskapi.lv

Kā jūs rīkojaties?.......

Kā jūs rīkojaties,ja jums kāds prasa kaut ko pa velti atdod?

Nevaru saprast kā,lai saprot vai cilvēkam tiešām vajag,vai vienkārši grib ietaupīt.

Paldies.

30 Ответы

Man arī meitene uz telefonu raksta in lūdz bezmaksas atdot.

> Karina

sveikas, pie manis ienaca meitene kura ari par velti gribeja mantas, divas vai tris ,isti nepieminu, atceros ka bija kleita pa 15 eiro, vinai vajagot skola uz balliti, pateicu ka iemesls nav nopietns un atteicu,tad dzirdeju sava adrese parmetumus ka ,ja tev ir ko pardot tatad tev ir par daudz debju un tada gadijuma esot jaatdod tiem kam nav, 

Mhm,man tieši to pašu stāstija.Noskatīja kleitu pa 20€.Man nav grūti palīdzēt.Simboliski prasīju 5€ ar sūtīšanas izdevumiem.Saka,ka nav tādas naudas.Domāju,ka 5€ nav tik daudz, ja tiešām vajag.Ir daudz variantu kā tikt pie šādas naudiņas,tādēļ ieteicu,lai aiziet, piemēram, pie kāda pensionāra un pret kādu darbiņu palūdz,lai samaksā.Jauna spējīga meitene var izdomāt,ka nopelnīt.Tad sākās visādas attaisnošanās un beigās viņa vēl lūdza vai nevaru atsūtīt kādas smaržas,tonālo un matu līdzekli...Tā jau ir bezkaunība.

Man bija meitene, kas bez maksas prasīja Clip-in matus (17.50€), protams, pasta izdevumi man arī jāapmaksā..Pakatījos profilu, savilku galus kopā un beigās it kā atdodot matus izvilināju adresi, lai no viņas apkrāptajām meitenēm vieglāk naudu piedzīt:
http://www.atverskapi.lv/lv/forums/temas/komentari.html?ft=25083

Vienīgā meitene, kas man prasījusi kaut ko atdot un divreiz.

tiesi ta,kad nedevu prasitas mantas, atri prasija citas , vo tada meitene

Man arī rakstīja vai es negribu uzdāvināt, skolai vajagot! :D 

ja ja , skolai,tiesi taar teica,passakumam, skolas ballitei, nu tada teksta

baigi mirstamaa probleema - skolas ballei kleita nav :D 

Man vienā naktī 2 meitenes prasija lai atdodu. Pateicu nē un viss. 

Mammai vienreiz uz ielas čigāniete prasīja vai viņa negrib atdot to kleitu kas viņai mugurā :) bija tāda spilgtā ar puķēm :) mamma ļoti nobrinijas jo kleita viņai mugurā ka tad atdot?:) teica ka atdos vēlāk kas pasai apniks. Tā arī čigāniete aizgāja par nepateica kur viņi atrast, jo atceros vēlāk mamma tiešām būtu to kleitu atdevuši, ja zinātu kur viņa ir un varētu sarunāt lai atnāk paņem :)

> Karina

sveikas, pie manis ienaca meitene kura ari par velti gribeja mantas, divas vai tris ,isti nepieminu, atceros ka bija kleita pa 15 eiro, vinai vajagot skola uz balliti, pateicu ka iemesls nav nopietns un atteicu,tad dzirdeju sava adrese parmetumus ka ,ja tev ir ko pardot tatad tev ir par daudz debju un tada gadijuma esot jaatdod tiem kam nav, 

Tā jau nu gan nav, ka katra pienākums kādam ko dot tikai tāpēc, ka viņam nav konkrētās kleitas. Katrs pats nopelna un tērē naudu tam, kam vēlas un tāpēc, ja vairs nepatīk, nav jādod kādam par velti, tik tāpēc, ka vajag uz balli.

21 - 30 с 30